sex pocas menstruacie-prosim vas nazor

haleluja do

Mala som sexualny pomer.... v druhý den menstruacie, a to tak ze sa domna trikrat urobil naplno. ktomu bol tam aj alkohol, a poriadna davka vasne a bojim sa ci by som mohla ostat v tom.... tak neviem neviem poradte

karma

mi s priatelom sme si tiez nedali pozor a milovali sme sa pocas mojho posledneho dna menstruacie bez ochrany nikdy predtym sa do mna neurobil iba teraz. vychadzali sme totiz z toho ze pocas menstruacie sa otehotniet neda no ja s tymito veci nemam este tolko skusenosti tak va prosim poradte mi

janekMY33

manzelske pary ked nemozu mat deti respektive ked maju problem aby bola zena tehotna tak gynekolog im doporucuje sexovat hlavne pocas menstruacie aby ostala tehotna

niekto

RRRRRRRRR kalendarne si nemala plodne dni
ak mas pravidelny cyklus je velmi nepravdepodobne ze by si otehotnela aj keby ze sa do teba naplno bez kondomu urobi

myslim ze si si tou tabletkou iba zbytocne zatazila organizmus a pravdepodobne rozhasila cyklus

RRRRRRRRR

Dobry deň. Mala som styk v posledný deň menzesu. veľmi neradi riskujeme, ale nanešťastie sa nám kondóm roztrhol, preto sme šli hned po tabletku PO. Bola užitá v časovom rozmedzí 20-30 minút. veľmi sa bojím, dieťa nechcem..Aký je váš nazor, je možné otehotnieť?