sex pocas menstruacie-prosim vas nazor

nikuska054

ahojte,je mozne otehotniet ked sa nam roztrhol kondom a sla do mna plna davka ale mam este nejake dva dni do konca menstruacie?hned po tom som sa osprchovala ale urcite som vsetko neumyla to bolo moc hlboko...pls odpovedzte rychlo

zodpovedna zena

ZENY zalezi len na VASEJ ZODPOVEDNOSTI ohladom sexu a dosledky, ktore nesie ako je hlavne TEHOTENSTVO!!!!!!!!

niekto

nikita612 otehotniet TEORETICKY mozes
niekolko dni pred a niekolko dni po ovulacii
ovulacia nastava priblizne v polovici cyklu na tomto funguje prirodzena antikoncepcia
samozrejme sa na to neda dokonale spolahnut a preto treba pouzit aj inu ochranu
ale ak nemas pravidelny cyklus je riziko ovela vysie

ireland

nemam este ani 18 ale tiez som to uz skusala pocas kramov. mala som ich este len druhy den, ale bolo to v noci, a cez noc ich nemam vobec. zatial som tu, a cakam na dalsie kramy>D ale verim ze ich dostanem>D teda hlavne doverujem mojmu frajerovi

nikita612

ahoj ivka2 si sa pytala ze ako sa mozu dvaja milovat cez menstruaciu.............najme ide aj o chlapa ked s tym suhlasi.a ked az tak moc sa mu to nehnusi tak ide aj tak,alebo co ked chlap uz nemoze sa dockat na milovanie?????????

nikita612

da sa otehotniet ked ma zena menstruaciu a nahodou by to tam vsetko od chlapa ostalo ale tak posledny den menstuacie,.dakujem