aku mate pracu?

Príspevok v téme: aku mate pracu?
PracaP

neviem si najst pracu. neviem ani aku. externe studujem a robim v kancli. neznasam to, ubija ma to. ked si predstavim ze to mam robit cely zivot tak idem zosaliet. rano vstavam s tym ze nech uz je to za mnou, ta cesta trva vecnost a ked si sadnem na stolicku, zapnem komp tak citim ze zas marnim hodiny zbytocne. pozeram von z okna a je mi strasne tazko. nech aj miliony zarabam tak to nechcem robit.
ked pozeram na nete, tak same ,,super ,,zarobky z domu, predaj poondiatych sperkov, wellness, lanaranie ludi na poistenie a podobne debiliny.ked sa ma pytaju ,,a co take by si chcela teda robit,,?neviem. proste ani taku poziciu nepoznam lebo tu sa vsetko toci len o administrative, manazerstve, kravatkovi ludia a pod. ale urcite su profesie o ktorych ani nevieme ze su...no desim sa utorku, kedy zas ist do kanclu a cumiet do monitoru. kludne aj do zahradnictva by som radsej sla. ale to ani neponukaju a vsade maju plno.
aku mate pracu vy?

Weva

ja Ti PracaP rozumiem, som v podobnej situacii - v dobre platenej robote ktora ale je o administrative, kancelarii, worde a exceli... a niekedy je toho strasne vela, a obcas len cucim a cakam co pride... treba z prace vytazit maximum (ak mas cas kedy je "hluche" obdobie treba sa ucit jazyk, napisat veci mimo robotu, zhanat informacie na ktore doma nemam cas - proste si vybavit svoje... a ked je robota kmitat, mam rada svoj team a ked je toho vela tak do toho idem na plno)
A ja sa tesim ze tym padom v robote ked padne mam po probleme, nenosim si robotu domov, nebudim sa v noci zo sna ze deadline na krku...
Nevzdala som to este uplne, aj ja by som chcela nieco co ma bavi - organizovat outdoor eventy, pracovat so zvieratami, robit nieco kreativne, otvorit si malu firmu s niecim co ludia ziadaju a chcu... hoci i pekaren a piect svadobne torty, co ja viem... na to treba napad a startovaci kapital a odvahu...
Je fajn ze si tu pofrfles, a totalne Ta chapem, ale nikto okrem Teba s tym nic neurobi...