stretáva sa s "kamarátkou"

Príspevok v téme: stretáva sa s "kamarátkou"
lulu007

Ahojte,

viete mi poradit?
Moj priatel s ktorym byvam uz aj v jednej domacnosti si v poslednom case neustale smskuje a stretava sa s \\\"kamaratkou\\\"-spoluziackou zo strednej skoly (o ktoru mal vtedy zaujem ale nevyslo to)
...neviem sa s tym zrovnat...stretnu sa po praci a pride domov az neskoro v noci...podotykam, ze ona je slobodna a bez priatela...

..povedala som mu ze mi to vadi, ale vzdy na mna vybehne s tym ze som extremne ziarliva, ze mu neverim a keby s nou nieco mal tak mi nepovie ze sa stretavaju!!!!!!!

Netvrdim, ze ma s nou podvadza, ale zda sa mi to divne, ze sa spolu tak casto stretavaju a pisu si...ja ju vobec nepoznam...neviem o co jej ide!

Prosim poradte, som paranoidna, alebo je to fakt divne?

lulu007

ved to som mu aj povedala..ze ci by sa jemu pacilo keby som po nociach posedavala s nejakym kamaratom...reagoval na to asi tak, ze ci si teraz ideme robit naschval...ze on sa s nou nestretava preto aby mi nieco "vratil", ale u mna by to bolo tak!

Vraj je to take iste ako keby sa stretaval s kamaratom....no neviem...keby sa stretli viaceri, tak mi tzo nevadi...ale takto vo dvojici...

elsa5.5

a to čo je zasa?žiarlivá?tak to by snad vadilo každej a ešte aj v noci.....,tak sa ho opýtaj či mu nebude vadiť ked budeš vysedávať s nejakým mužom po nociach?čo tam preberajú,no len mu povedz nech sa pekne spamätá,všetko má svoje hranice ak chce byť voľný nech ti to povie otvorene....

milovna

to nieje ale vobec dobre :-( ja by som take nieco tolerovat nemohla.by som mu dala na vyber....to je zvlastne,ked take nieco sa deje,tak nieco nieje v poriadku,pretoze normalny clovek by taketo veci neriesil keby mal partnerku s ktorou chce ostat.nechcem ta strasit,ale to som povedala len svoj nazor ktory by som nezvladala

pepa760

tak toto je nanajvys divne..uz aj tomu chlapcovi ukaz kto je jeho priatelka...ziadne stretka do noci...co si?to ako co robia? divaju sa na hviezdy? by som na nom metlu dolamala..nenechavaj mu velku retaz.