Kedy ste mali prvé dieťa?

Weva

29 (teda v 30 porod) a planovane... pre mna idealny timing. Co sa partnerstva, prace, zabezpecenia i celkoveho pocitu tyka...

filajovka

22 a 26, plánované.
a kledy má mať žena dieťa? keď sa na to cíti. Samozrejme, netreba čakať na úplne ideálne podmienky, lebo tie nebudú nikdy.

vikiviki

prva dcerka v 19tich, neplanovane, druha dcera, v 23. ta uz bola riadne naplanovana :))) este by to chcelo chlapceka, ak by sme to "riskli" tak hodne po 30tke....

lauraII

ale podla mna to kazdy citi inak...poznam 22r trpezlivu a fantasticku mamu a naopak 34r ktora ma pocit,ze ma zniceny zivot..je to velmi individualne!idealny cas na dieta je vzdy ked sa narodi:)

lauraII

mne sa prve babo narodilo nedavno,mam 28 a myslim,ze to je vyborny vek na dieta.uzila som si dostatok slobody,mali sme cas sa financne zabezpecit,takze materska pohodova,ziaden stres..druhe planujeme za dva-tri roky.biologicky je idealny vek okolo24,podla mna v sucastnosti sa zmenil zivotny styl a ja som sa v 24 necitila psychicky zrela na mimiska.teraz si ho strasne uzivam.

Janulik33

Ja mam len jedno - dceru. Mam 33r. a narodila sa, ked som mala 19r. Bolo to neplanovane a ja som bola mladucka, manzel je o 5r. odo mna starsi. No nebanujeme. Dcera uz bude mat 15r. je sikovna... sme s nou spokojni. Rozumieme si s nou a ona je rada, ze ma taku mladu maminu :)