Strach zo zvarcania

Príspevok v téme: Strach zo zvarcania
Wikimon

Ahojte chcela by som sa poradit alebo chcela by som pomoct .... mam taky problem ze mam neskutocny strat zo ZVRACANIA.... netusim ako je to mozne.. nemozem na zemi vidiet rozliatu vodu lebos i uz myslim ze niekdo vracal.. nemozem pocut ako niekdo vyleje vod na zem.. nemozem pocut ako niekdo vracia nedaj boze to vidiet ihned sa roztrasiem a snazim sa dostat z tade prec. keby pride nejaky clovek za mnou a opre sa o mna ze je mu zle a povracia sa tak by som ho bola mozno schopna aj zbit od strachu .... takisto je to so mnou ked je zle mne ... musim byt sama a chodim v izbe hore dole stale si hovorim ze nesmiem vracat lebo to neprezijem... strasne sa toho bojim newem co mma robit..... a ked je niekdo v moje blizkosti chory na crevnu chripku alebo nejaku inu chorobu spojenu z vracanim snazim sa robit vsetko preto aby som sa aj ja nenakazila niekedy sa spravam az ako Monk...... ale zacnem si namyslam a hned je mi zle hned mam hnacku a dostavam sa do zufalstva.... :(.. uz neviem co mam robit.. beriem antidepresiva ale momentalne je mamka chora ma hnacku .. a ja uz si newem ci namyslam alebo som to naozaj chitila.... som skutocne zufala.. :(

srnčiatko23

Fuj a teraz som si spomenula, že ako malá požrala veľa čokolády a asi 10krát som grcala a už som ani nemala čo, to bolo brutal. Alebo si raz sesternica nagrcala do kapucne a aj keď to trikrát oprala smrdela celá izba :-/

Wikimon

no ja si davam tiez velky pozor nato co a kedy dam do ust ........ale momentalne si nwem vybavit potraviny na ktore mam zle spomienky... len si pamatam ked som sla s rodicmy na prechadzku na medokis...a bol tam aj vajcovy medokis.... a tak moc som sa doma po nom povracala ze nato nikdy v zivote nezabudnem ..

srnčiatko23

Momentálne mi moja polovička povedala, že je mu zle na grc, tak ma chytá panika za neho a divne mi žblnká v bruchu :) furt sa ho pýtam, či mu nie je lepšie. Čo som naposledy grcala z parenice, tak to bolo brutálne. Nikdy viac :)

anička

ja nejem plnkové zákusky, to ozaj výnimočne, raz som sa prejedla takého čokoládového čo som mala rada a odvtedy ho nemôžem ani vidieť. a nejaké iné jedlá, nespomínam si na žiadne, čo by som kvoli tomu nejedla..

vikiviki

ja som sa raz nechala nahovorit na olomoucke syrecky nakladane v pive, ty kokos to je ina sila, mne bolo zle hadam aj tri dni, a s prepacenim grgalo sa mi tou aromou velmi dlho, nikdy viac!!! posledny traumatizujuci "zazitok" mam z fernetu citrus + tonik, takze respekt veliky pred touto kombinaciou.:DD a inak doma musim mat zasobu tych sumienok na zaludok, zaludocnych kvapiek a cajov, ako prva pomoc pri prvych priznakoch :DDD

evik1

tak som vás dobre nakopla,ani ja nepijem a to som niekedy zvládla miešať vodku s vínom a nič,teraz...radšej nie.ale ani jedlo z kt.mi niekedy bolo zle...napr.zemiakový šalát a červenú salámu,od svojich 8 rokov nejem,potom pribudol guláš,hoci z neho mi len bolo ťažko.a klobása.fuj,nikdy z tej som mala dokonca 39 teplotu a bola verená!!!sranda,čo,no baby,chcela by som výás vidieť.či sa na mna aspo trochu podobáte,ked máte také obavy ako ja...dobrú.

vikiviki

no ale ako tak citam, tak to zacina mat aj drobne "vyhody" :DDD alkohol len s mierou, ziadna bulimia, pazravost, tažko stravitelne jedla,

s tym alkoholom som taka ista, pijem len do tej mojej miery, potom klapka, a dost lebo strach nepusti.....co ak mi zajtra bude zleee? :DDD