Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

Maoam

a ake bolo vcerajsie stretko s kamoskami? mala si aspon pekny vecer?

baby, vsak vy mate tazke depresie a uzkostne stavy, to sa da liecit, na to su rozne lieky, toto co tu pisete, je fakt tazko psychoticke vsetko

tych 100g to je co, voda? jedla si vobec daco dnes? vecer clovek vazi bezne o 1,5kg viac ako rano...........takze 100gramov bolo co? :-) ale jasne, pre teba je to ako pre ineho cloveka 10 kil

alexandraaaa

od rana som pribrala 100 gramov..idem von obliekla som si rifle a ja to na sebe vidim..baby mne sibe ja mam chut umriet :(

Nepodstatna

maoam- k psychologičke som chodila ale vždy som mala pocit že o tom celom vie veľké hovno .. a preto tam už nechodím ... rodina ? Tak mama to nerieši ... mám pocit že sa bojí toho všetkého viac ako ja ... vždy sa tak smutne pozerá keď jem len jogurt a ešte smutnejšie keď vidí , že do seba hádžam už 5-ty kúsok chleba ale inak to nerieši .. neche sa somnou o tom rozpávať ! raz za čas sa na mňa len vyvrieska ako sa správam že som hlúpa prečo sa vyhýbam okolitému svetu a tak ale inak to veĺmi riešiť nechce . Raz ma prichytil brat .. vysmial ma že som sprostá a obyčajná nula keď to robím .. (ako keby som to nevedela aj sama ) ....a sestra sa ma raz mesačne opýta ako som na tom ale chce počuť len jendo slovo buď dobre , alebo zle ... takže tak ... zemiaky sú v pohode ... tie si občas robím a vtedy mám jedálniček jogurt , na obed zemiaky a na večeru zemiaky ale robím si normálnu kašu :-) a ryža tú som mala včera a po nej som mala záchvat , tak neviem ...

Maoam

a ake je to po inych sacharidoch? uvarene zemiaky (absolutne nizkokaloricke, bez tuku, velmi zdrave a vyzivne), ryza alebo cestoviny? tiez z toho chytas zachvaty, ci len z peciva a chleba? liecis sa aj niekde, chodis na terapiu? ci si na to sama? co rodina?

Nepodstatna

Maoam - u mňa je to tak že buď nejem a dám si na deň dva jogurty , alebo dva jogurty + zeleninu alebo dva jogurty a niečo ľahké proste , alebo vyžeriem celú chladničku a vracám a vracám a vracám ... proste ja nemožem deň začať niečím iným ako jogurtom nemôžem jesť pečivo lebo vždy ale VŽDY potom ako zjem kusok pečivo tak proste príde záchvat a žerem ! takže po dnešku som viac menej spokojná aj keď z menčími výčitkami , kedže som nejedla ani málo a ani veľa ale tak stredne .. Tie lasagne som nejedla preto lebo už po tretej vidličke som počula ten debilný hlas v mojej hlave ( čo to robíš fuj , zas zas si to dosrala teraz si už daj konečne všetko čo máš doma a chod grcať ) a preto som radšej odolala a dala si pohár mlieka ... vieš a z tých keksíkov som taká otrasená preto lebo už dlho som ich v sebe nemala tak , aby vo mne aj ostali a tak som taka nesvoja a bojím sa ako bude ráno vyzera moje bruško či nebude vačšie po dnešku :/

Maoam

no co mas na zajtra, nikde nevidim ziadnu prilohu, nic teple na obed alebo na veceru, zasa len jogurt, cottage, nejaky syr a paradajku...hm z toho sa chces najest? rano sa mas nasytit, to c hce pecivo alebo ty nejes ziadne pecivo, ani chlieb?? ani len knäckebrot by si nezvladla? vsak ty sa uplne vyhybas sacharidom ako cert svätenej vode. V minulosti tu SmajliQa, ktora dobre zvladla odchod od Anorexie, pretala ten bludny kruh slepacim vyvarom, jedla ho skoro kazdy den, ale tak zacala jest teple jedla a casom jedla normalne obedy...a pribrala 1 kilo hoci jedla uplne normalne...vy sa bojite, ze priberiete 10 alebo 20kg ked zacnete jest ale to je blbost!!!