Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

hmmmmm

uz som to nasla..takze 37 gramo (2ks) ma okolo 178kcal..co je vela...rano som zjedla pol jabllka to moze mat okolo 5O..az 80..no :(

Juchu

Silvus - nikdy nie je neskoro... Neskoro bude, ked budes stara a povies si, cely zivot som si dojeb.la... Teraz mas este moznost to zmenit, tak to skus.. Lebo zijes len raz a toto nie je zivot. Aj vztahy aj vsetko mas este moznost napravit.. Drzim ti palce, ty to dokazes... Ked si dokazala vyhrat boj s bulimiou, anorexiu zvladnes tiez!!! Len necakaj kym budes mat 90 rokov a na smrtelnej posteli si budes trieskat hlavu, ze si premrhala zivot...

hmmmmm

prosim vas,kolko kalorii moze mat 1 ks knedlika?nie cely knedlik len jeden ks..netrpim ppp len to potrebujem vediet :) dkaujem

xdanielax

silvus, konecne rozumna rec. a skus niekedy zaradit namiesto jogurtu tvaroh, kludne nizkotucny, ten ma aspon bielkoviny - narozdiel od jogurtu, a je uplne dietny.

silvus28

ahojte všetkým tým babám tu, ktorých som sa nejakým spôsobom dotkla, sa úprimne ospravedlňujem, nemyslela som to takto ako to vyznelo, to je moje typické zbabelé správanie, narobím si nepriateľov svojou vinou a potom sa čudujem že čo sa so mnou nik nechce baviť...ale asi preto, že tie zdravé kočky tam vonku chcú žiť, a nie počúvať v kuse že som mala na obed biely jogurt a že som si radšej mala dať len polovicu z neho lebo teraz priberiem...keď si teraz spätne čítam čo som tu popísala, sa až čudujem aká som už zúfalá, že proste seriem navšetko čo je v živote najdôležitejšie a o čom ten život vlastne je . a to láska, rodina, medziľudské vzťahy, priateľstvo, v neposlednom rade aj zdravie...a tak ako som to tu teraz vymenovala, som si ja rad radom systematicky ničila (/či už zničila?) a tak som teraz strašne zmätená, či už nie je u mňa neskoro, keď všetky aspekty života som si rozbila a tie črepiny som dkonca ešte udupala na popol (povedala som si, že keď si to už dosrala, tak to doser už riadne...)
Veď ja už naozaj nedokážem zjesť nič iné ako biely jogurt, kuskus, vločky, ovocie a kávu...z týchto obmedzených potravín sa skladá môj jedálniček každučký deň...dokonca mi to veeeľmi chutí, nedokážem si predstaviť že by som mala zjesť varené jedlo, polievku, sladkosť, niečo múčne alebo vyprážané...tak to som nejedla už 17 rokov(!) teda keď nerátam pobyty v nemocnici, tak som to najskôr párkrát musela zjesť ale potom som už ani tam nejedla...a priznávam že máte pravdu, NIE SOM TAKTO ŠŤASTNÁ!!!!!!!!Je to len póza...prosím poradíte ako ZAČAŤ jesť normálne keď sa tak bojím? O týždeň začínam chodiť na psych. sedenia pre PPP, vedie to PhDr. Obuch a Dr. Jarossová, každý pondelok a štvrtok doobeda od 11 do 12 hod. Bude to vo Fakultnej na Mickiewiczovej 13, v telocvični vedľa denného psychiatrického sanatória.

Juchu

Silvus - pamatas???? Toto si raz pisala istej zabudnutej... Od vtedy sa asi nic u teba nezlepsilo, praveze zhorsilo... Vtedy si chcela bojovat... Preco to teraz vzdavas???

silvus28
dátum a čas príspevku
26.04.10 16:03
IP adresa
230.131

Milá Zabudnutá, akoby si to písala o mne, presne to aj na mňa všetko sedí- rozmýšľam len a len o jedle 24 hodín denne, buď sa prejedám a zvraciam alebo hladujem a tiež sa pýtam - prečo JA????

Možno by sme sa mohli prostredníctvom tohto fóra vzájomne podporovať, dodávať si chuť do života, rady ako to všetko urobiť znesiteľnejším...ozvi sa prosím:-)

myslím že ešte nie je všetko stratené a nám dvom aj ostatným podobne zmýšľajúcim jesto ešte pomoci, tak sa dajme do toho a bojujme!!!

pytam sa

silvus nejde o "tak to necitajte"...toto forum je nanieco ine a mam chut napisat adminom nech ta bloknu uz to par krat urobili s babami co tu pisali kava a jogurt a kava a podporovali baby v nejedeni takze az tak sa tu nevystatuj ze to je tvoja vec co tu robis lebo o chvilku nebudes:))