Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Modelácia pŕs

lamima

timuska
mohla by si mi prosim ta polat fotky na mail ake si mala pred a ake mas teraz po modelacii a dani implantatov? Kolko mas uz presne po opke? dakujem

lamima9@gmail.com

ikka1

ahojte baby,
vidim tu vesele konverzacie a ja premyslam isto nad modelaciou (zdvihnutim), a aj silikonmi, aj ked kamaratky vravia,ze si davat nemam, ze to absolutne nepotrebujem,..ale ked mne sa to tak paci, mat ich take pevne :D

mohli by ste aj mne poslat fotecky prosim PRED A PO, nech sa pokocham..a napiste ci je to modelacia alebo aj silikon :D
dakujeeem :D

dominikarozmanova@gmail.com

vejva

tak to je super sa tesim ze mas aj to lizatko predsa je to usetrenie 15 cm jazvy na oboch prsnikov a mozes sa starat len o tie dve juj baby ja vam vsetkym tak zavidim ako v dobrom ze uz mate po ja som nemala skor peniaze nato ale uz mam ale v lete uz nejdem koli teplu a hlavne mam uz aj dovolenku zaplatenu no nevadi uz pockam na tu jesen tak potom ked budu lepsie vyzerat tak tie fotecky poprosim majte sa

timuska

ano ano ano mám ich hore krásne skor pod badou xixixi ale nie mám ich vyššie pre mňa nezvyk pretože napsoledy som ich tak mala pred 7 rokmi :)))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Modelácia pŕs - Fórum - ZDRAVIE.sk