Zápcha

mataBB

inak k tej vlaknine...to je vyborna vec...ale pozor..treba ju zapit vacsim mnozstvom vody, lebo ked ju zapijete len par glgmi, tak zapeka...cize pozor na dostatok tekutin pri poziti vlakniny...

veronn

mala som s tym tiez problem,ale odkedy som zacala jest vlakninu,celozrnne vyrobky,vela ovocia a zeleniny,ovsene vlocky (tie mi velmi pomohli),tak uz problem nie je.Este odporucam 1-2pohare vlaznej vody na lacno,to dokaze zazraky.A ked este ani toto nestaci,tak ja napriklad uzivam 100% prirodnu vec,ktoru dostanes v lekarni.Vola sa to PSYLLIUM a dostanes to v prasku alebo v tobolkach.Ja uzivam 1tobolku kazde rano,zapijem dostatocnym mnozstvom vody a nemam problem sa vyprazdnovat kazde rano.Samozrejme pitny rezim je velmi dolezity

mataBB

probiotika su vyborne...ale skus sa vyvarovat veciem co nafukuju, okrem tych tradicnych, napr strukoviny, kapusta, cibula a neviem co, nafukuje aj pecivo a surova zelenina....

Micka14758

Ahoj, skus probiotika. Dostat v kazdej lekarni. Su velmi dobre na travenie. Este mozno rakytnikovy olej alebo aloe vera stavu. Susene slivky tiez nie su zle. A hlavne dodrzuj pitny rezim.