Plucna embolia a rakovina

Príspevok v téme: Plucna embolia a rakovina
tumbiak

Dobry den,prosim chcela by som sa opytat ci vie niekto alebo ma skusenosti s plucnou emboliou.Pani ma rakovinu prsnika s metastazami do pluc,pecene,kosti...Naposledy jej nasli v plucach vodu a vcera ju hospitalizovali do nemocnice pretoze jej zistili emboliu.Ma pred sebou osmu chemo a vobec nevieme co nas caka.Prosim akekolvek skusenosti alebo znalosti.
Dakujem

tumbiak

Vejva,
Dakujem velmi pekne.Ano,mas pravdu...na jednej strane ma tesi,ze je mozno malo ludi,ktori si tymto presli,a preto tak malo odpovedi na moju temu.Ale...naozaj nemam chut citat natahovacky a dokazovania o tom,co a kto je lepsi.Nikdy sa nedozvieme co je lepsie.Je to ako s tabletkou po troch dnoch po oplodneni.Uzivaju ju len pre istotu,aj ked nevedia ci su tehotne.Ale nikdy sa nedozvedia,ci pomohla alebo tehotna nebola...Neviem,ci mi rozumiete.
Ja som len chcela vediet...ani neviem co som chcela vediet.Kolko dni este mame?Ci pomozu doktori?Vyjde este z nemocnice?Kedy?Vrati sa tam este?...
Len tak pribehy...
Dakujem este raz.

jedna

tpch, nie inemu lieku neveri, ale veri lekarke! keby mu predpisala hoc aj celaskon, tak uveri, ze mu pomoze, lebo to "povedala pani doktorka"!

...a ze menej zdedim? panenky,no vidis, vsak ty mas pravdu! ze mi to doteraz nenapadlo!

vejva

ale ale vsade len hadky uz skoncite ak bude este nieco autorka temy chciet vediet tak sa vam sama ozve.Urcite by ocakavala aj ine prispevky od inych ludi nie dookola to iste uz na troch stranach.tak neviem kt.je zvas ten mudrejsi ci inteligentnejsi a ukonci sa v tejto teme o tom vadit.Autorka ma ocividne problemi a vy jej ich teda neulahcujete

tpch

Nastastie sa za chemoterapiu zatial neplati. Keby vsetci zobali vylucne tvoje glukany a graviolu, nemali by sme na zemeguli populacny problem.

tpch

Aha, takze to, ze sa im rakovina vratila, je ICH VINA, NIE TVOJA a tvojich uzasnych liecivych doplnkov.
Vazne by si sa mal prestat vtierat do vsetkych tem od schizofrenie cez rakovinu az po astmu, kto chce vediet tvoj nazor, ma na to tvoju temu-Otazky na RNG a taktiez odkazy na tvoje stranky su nadrbane vsade, takze aj slepy ta najde.

RNG

Tpch davaj si pozor na usta, ja som povedal ze po 3-4 rokoch sa im to znova vratilo, lebo neodstranili pricinu, ktors im rakovinu povodne vytvorila=zamorenie tela a oslabenie imunitneho systemu.
Zatial ziadna z nich este nezomrela a uz su to dlhe roky. Onkologovia by take nieco povazovali za velky uspech.

Vlastne neviem pre co sa zdrzujem tu vobec a marnim zbytocne cas. Kto chce si moje prispevky, vytazok sprav od roznych alternativnych lekarov moze vyhladat na nete, kto sa o ne nezaujima alebo ich bez udania dovodu a dokazov kritizuje mi moze byt ukradnuty. Dixi.

RNG

Opakujem este raz aspon nejake:
betaglukany 3x400 mg
graviola, 7-10 gramov
elagitanin(elagicka kyselina, 2x100 mg
enzymi, pancreatine 2 x 4000 mg standardizovaneho
Chaga, 10 gramov denne.
Monolaurin, 2x10 gramov
Sangre de Grado, 2x15 kvapiek
citral 10 kvapiek,
lapacho 15 gramov(varit aspon 20 minut je to vlastne lyko/vnutorna kora z liany pri rakovine pecene je dobre pouzivat aj protokol dr Berksona a calcium D-glucarate, 2x500 mg
Hormonalne zavisle rakoviny(prsia,maternica, prostata) potrebuju aj DIM, I3C alebo chrysin na znizenie estorgenickej cinnosti a hladiny dihydrotestosteronu
A tak dalej, je toho este plno, ale aspon toto som si povazoval za povinnost znovu zopakovat aj s patricnymi davkami.
Zialbohu, kedze to zdravotnictvo/poistovne nepodporuje, prave naopak, vydavky na to su z vrecka. Keby ste ale mali platit za chemoterapiu, videli by ste, ako su doplnky uzasne lacne v porovnani s tym.
V USA udava statistika , ze liecenie rakoviny stoji u jedneho pacienta od 150 tisic do 450 tisic dolarov. A znacnu cast s toho zozerie chemoterapia.

tpch

Takze RNG vyliecil rakovinu prsnika, ale pacientky na nu zomreli?
To je skutocne famozny uspech!!!!! To snad zle citam?!
RNG, strapnujes sa a coraz viac verim, ze si usiel z uzavreteho psychiatrickeho ustavu.