Velke pysky ohanbia, je to odpudzujuce?

pepepk

No urcite. Hlavne 90percent z vas su outsideri co su radi za hociaku kundu. Nikto netvrdi ze sa muz nemoze zenu lubit aj ked ma velke pysky. Ale ako som tu uz spominal. Idealizovana predstava o peknej musle 90 percent chlapov je niekde uplne inde ako pri hambaci z ktoreho trcia kusky salatu. Takisto ked sa muz opyta ci je jeho penis dostatocne velky aj ked ho ma naozaj maly. Vela zien odpovie ze to staci a bla bla bla ale skutocnosti by kazda videla a chcela mat 15+cm keby bolo na vyber. Takisto aj tvoja otazka. Mas z toho komplexy. Ano pretoze vies ze to pritazlive byt nemusi. A ani nieje. A nikto ti nepovie pravdu ale keby si mala moznost to zmenit tiez das prednost peknej musle a na rozpravky muzov typu je to sexi zvysoka series.

Dominka

tí traja partneri museli byť blbí..
podľa mna je to uplne nedôlezite..a Tvojmu chlapovi by to nemalo vadiť, mala by si sa mu páčiť cela, taka aka si

broskynka21

ahojte, taktiež som tam dole trochu viac obdarena, na zaciatku vztahu, teda pri prvom sexe mi partner povedal ty mas teda broskynku :D samozrejme to myslel dobre, sme spolu 5 rokov, a sex s nim je akoby sme to robili prvykrat. :) ale ako sa hovori, kazdemu sa paci nieco ine :)...
inak co sa tykalo predoslych partnerov, tak reč o pyskoch nebola, ale ta lizacka juuuj :P

Johny33

Ja mam velmi rad velke pysky.Rad ich hladkam a cmulam.Mam ich rad v ustach.Zena ma byt zena a nie male dievcatko.Nevadia mi ani chlpky na muslicke.Na muslicke chlpky rastu,tak tam asi aj maju byt.Ale to je moj nazor.100 ludi 100 chuti

dennis

Všetko je individuálne a každý z nás toleruje niečo iné. Tak, ako sa ženám nepáči penis a ani ich na pohľad nevzrušuje (a je jedno, či je malý, veľký, hrubý, tenký, rovný, krivý, s malou predkožkou, s veľkou predkožkou...), tak sú aj muži, ktorým sa tiež nepáči, alebo ich nevzrušuje vagína (či sú malé, alebo veľké pysky, či je otvor úzky, alebo široký, či je klitoris malý, alebo veľký...). A tak, ako sú muži, ktorí sa trápia kvôli tomu, či majú malý penis, sú ženy, ktoré sa trápia kvôli prsiam a vagíne. Tie predsudky bývajú niekedy veľmi kruté voči psychike.
neista611 - budú to pomaly tri roky, čo si uverejnila tento príspevok a za ten čas si si prečítala príspevky mnohých, ktorí ti jasne dali najavo, že s tvarom a veľkosťou tvojho ženského ústrojenstva nemajú žiaden problém... myslím, že toto muselo dostatočne zavážiť.

palik5230

ahoj :) nie nieje to vobec nechutne urcite zalezo na tom skym si niekomu sa to paci niekomu nie ,,,ja mam opacny problem :( ,, moje prve dievca malo dost velke vnutorne pysky ohambia a od vtedy mi ziadny vztah nevydrzi dlho ,, jednoducho mi to chyba , velmi sa mi to paci a zial nenasiel som zenu co by ich mala co i len podobne ,,viem ze podla pyskov si urcite zenu nevyberiem ale zalezi mi na tom moc ,, keby som sa spon niekde docital ktore typy zien maju vnutorne pysky velke urcite vyhladavam len take:) cize vobec xa tym netrap

Satyr

Ja napriklad mam rad vacsie... Viac by mi asi vadili take co netrcia vobec von ako take co trcia prilis... Ale tak ci onak taketo veci su dost sekundarne poziadavky...