Akého máte muža?

Príspevok v téme: Akého máte muža?
marmanda

Neviem, či je niečo horšie ako lenivý chlap. Som vydatá dvadsať rokov, ale nedokázala som môjho muža pritiahnuť k nejakej práci. Je učiteľ, ale aj do školy chodí neskoro, písomky opravuje na poslednú chvíľu a polovicu z nich stratí. Keby v jeho fachu nebolo tak málo učiteľov, dávno by ho vyhodili. Doma nepohne prstom, ustavične chodí na chalupu a tam si zase len vyvaluje šunky. Jediné, čo ho zaujíma je jedlo a telka. Všetko, čo robí, robí len pre seba: prechádzky, turistika, šport. Ale aj to len tak, aby sa nepretrhol. Chalupu sme kúpili, lebo som dúfala, že ho trocha pritiahnem k nejakej mužskej robote. Ale hoci dokáže urobiť takmer všetko, to mu nemôžem odškriepiť, neurobí nič. Keď od neho niečo chcem, vždy povie, že on nie je otrok a robota počká. A keď sa ho spýtam, či sa mu zdá spravodlivé, že všetko robím ja, na to odpovie, že ja to robím preto, lebo ma to baví a chcem to robiť. Neuveriteľný alibizmus!
Rada by som vedela, či aj niekto iný má takýto problém. Čo by som za to dala, keby som mala doma domáceho kutila, šikovného, poriadkumilovného muža, ktorého netreba do ničoho naháňať, ale sám od seba vie, čo treba spraviť. Napíšte prosím vaše skúsenosti s chlapmi. Ďakujem.

lost

podla mna je tiez nenormalny :)
muz v ziadnom pripade nepovie svojej zene ze je je.. alebo cokolvek ine - urzlive alebo ponizujuce, alebo inak provokacne..

pretoze ja sa smejem na tom, ze ten isty muz ju bude chciet dostat mozno i v tu noc do postele a zrazu je uz dobre aj s je.... zenou? :)))

isto sa kazdy clovek moze a/alebo ma "pravo" sa nastvat, no tak isto ma aj MOZNOST pri najmensom aspon NEVYSLOVIT iste veci... a pockat kym sa ukludni..

a to je jedno ci povie svojej zene ze je xyz alebo to povie detom a podobne..

lionesssssss

laserr, ak niekto povie o svojej vlastnej žene že je je*nutá, tak normálny asi nebude... a je mi jedno že ju pozná...

napísala som, že bude ASI debil... predpokladám, že naozaj to na papieri nemá...

lost

bibi123

byt tebou, odnesiem to do pneuservisu :D
za par supov a mas to vymenene a vyvazene a cokolvek :)

jazdit na zimnych nie je sranda - mas dlhsiu brzdnu drahu atd..

laserr

lioness, povedat o niekom ze je debil, ked ho nepoznas, je minimalne zvlastne vzhladom nato, ze reagujes nato, ze on urzlivo okomentoval svoju manzelku, ktoru pozna. Takze ste uplne rovnaki, ba si horsia, lebo si tym slovom castovala niekoho, koho nepoznas:)

bibi123

Ja som mala vyhodu, ze kym sme zacali spolu zit, uz par rokov moj priatel zil sam a staral sa o seba...je tiez lenivy(v komparacii s muzmi, ktorych poznam), ale zase ho casto osvieti, ze povysava, navari, operie, umyje dlazku sam od seba a netreba mu nic rozkazovat-u nas v domacnosti, kedze este nemame deti, je to uvolnene, kto ma chut, urobi, co treba a aj ked sa jednemu tyzden nechce, tak to bez vycitiek potiahne druhy - v podstate sme sa nasli, ze ani jeden z nas nie je velmi poriadkumilovny:O))) este k tomu je velmi sikovny, zrucny, ale vela veci mu trva, kym sa k nim dokope-polka maja za nami a ja este stale jazdim na zimnych pneumatikach:O(((

Rennatka

tpch je v každej téme, všade bola, všetko videla, počula a zažila, a čo nezažila na to sa práve chystá...zrejme doštudovala medicínu, psychologiu, vyzná sa v bylinkách a alchýmii, len od jazykovedy má ďaleko :))))

karrrinka

To bude tým, že sa dennodenne starajú o nenormálne, drzé, nevychované deti, ktoré im posielajú nenormálni, arogantní rodičia s nadpozemskými nárokmi a robia to za menej ako minimálnu mdzu.