Ako sa s tym vyrovnat?

Príspevok v téme: Ako sa s tym vyrovnat?
sklamana

ahojte, ako sa vyrovnat s tym, ze ma niekto dlhe dlhe obdobie chcel, prejavoval zaujem a zrazu s tym prestal a dozvedela som sa, ze v jeho zivote je ina zena? ja viem, je to hlupost, nei je to dolezite, na tomto moj zivot nestoji, ved uz sa mi to dostalo aj horsieho a priamejsieho odmietnutia, ale tak toto je pre mna take, ze naozaj nedokazem robit nic ine, len mysliet na to, ako bude s nou a ako ja budem sama a navyse sa na seba strasne hnevam, ze som svoje pocity nechala zajst az tak daleko a teraz sa mi deje toto... ako sa s tym vyrovnat? rychlo, aby som zvladala skolu, pracu, zivot co mi ostal...

kpl

Ak to beries ako chybu vo svojom zivote, ver, ze v zivote robi chyby kazdy. A este ich mnoho urobis. Ber to ako skusenost do dalsieho zivota. Pridu ini. Potm sa uz so svojou skusenostou zachovas mozno inak ;)

vejva

A preco s tym prestal ako dlho to trvalo a co ty si mu neopetovala naklonnost?Ak je to tak tak sa potom velmi necuduj si myslel ze ho nechces a nasiel si inu to uz tak v zivote chodi.Len neviem ci som dobre pochopila viac to popis chodili ste spolu ci nie alebo o com bol Vas vztah ak to bol teda vztah a zase ci si si to len nenamyslala ze prejavuje k tebe naklonnost neviem ved opis viac