Maturita 2011

bibi123

ja som sa AJ neucila-ved nebol na to ani cas... na mature bola cista improvizacia a dostala som 1:O))) treba hovorit pomaly, jednoduche vety v pritomnom case, nech sa nepomylis v gramatike...

lost

If you are able to read this text and you do not need any help and/or dictionary, you will most likely pass the test with mark "3" or better ;)

Anglictina ma tu vyhodu, ze tam prakticky nic nepotrebujes, nie su tam fakty, rovnice, ani nic ine :)
Su tam sice casy, AVSAK - na konverzaciu ti staci len 1 cas, mozno 2 (pritomny a minuly? alebo buduci) no a to je jednoduche, nepouzivaj komplikovane formulovanie viet, len jednoduche vety a chybu nepsravis :)

cize je to vlastne len kecanie - to iste ako teraz robime v slovencine, len v inom jazyku :) ak si totalne nezanedbavala slovicka a sem tam aj nieco po anglicky povedala, tak prejdes pod/na 3 na 95% :)

ZUZUSKA

Ja mam tiez za dva tyzdne maturu z odbornych viem tri temy z 25 a to v odbornych mam spojenych 13 predmetov zo sloviny viem 7 z 30 a anglinu sa ani nejdem ucit to bud dam alebo nedam a nemam ziadny stres :)