Trojka a potom bum!

Príspevok v téme: Trojka a potom bum!
crazynight

ahojte.
nájdem tu niekoho s podobnou skúsenosťou?

Mám priateľa, on ma kamaráta. Boli sme na párty, pili sme a priznávam boli tam aj ďalšie faktory okrem alkoholu.. zábava v plnom prúde a ja som si zrazu uvedomila ako ma začal priateľov kamarát obchytkávať v tom som si uvedomila že moj priatel sa na mna pri tom pozerá a evidentne mal z toho dobrý pocit pretože sa usmieval. Tak som sa začala bozkávať s jeho kamošom, hneď na to s nim a nakoniec.. hádajte ako to dopadlo, áno, zaliezli sme do izby a všetci traja sme si rozdali. na druhý den prišlo " ALE ".. moj priatel sa nechcel pozriet na mna, ja na jeho kamarata a jeho kamarat na neho. a tak to nejak dopadlo. je tomu týžden a este stale nie sme ani jeden z nás uplne ok.. čo s tým dalej??

AdamKrt

crazynight:

len sa tes. Ono by bolo dost vtipne, ze pri tom omameni, ak aj beries HAK, tam pri alkohole prestava fungovat. Pri tom, ako ste boli mimo, je pravdepodobne, ze aj na antikoncepciu ste kaslali.

Potom bude zaujimave, ak tu onedlho napises, ze si chytila pohlavnu chorobu, alebo priatel sa nastval, lebo si ostala tehotna a DNA test urcil, ze otcom bude jeho kamarat.

Ked uz robis hluposti, tak aspon s jasnou hlavou...

crazynight

priznávam že ked som na začiatku vytvárala túto tému, nebolo mi do smiechu a to čo sa stalo bola pre mna dosť frustrujúca situácia.. tragickéé-- ale teraz ked sa to vyriešilo a pozerám na to s triezvou hlavou, vidím že sa nič strasne nestalo.. dejú sa horšie veci, a pofajčiť nejakú travu, vypiť pár pohárikov vína a užiť si dobrý sex -so svojim priatelom a s jeho priatelom pod dozorom :D bola fakticky vtipná a nezabudnutelná CRAZYNIGHT.!

crazynight

Nikto nehovorí o dennom poriadku..

aj u mna to bolo prvý krát ALE! možno nie posledný.. nikdy nevieš, nevieš čo bude napríklad tento víkend, možno stretneš niekoho kto ťa bude priťahovať a nakoniec sa to strhne rovnako ako v mojom prípade. čo ja viem, bol to príklad..

hovorím len že je trápne súdiť niekoho a tváriť sa svätuškársky.. nebolo to možno najsprávnejšie rozhodnutie ale ludia nerobia chyby? a prečo neskúsiť nové veci keď si mladý.. a keď budem stará budem lúštiť krížovku na hojdacom kresle a spomínať čo mi vtedy farár hovoril že až po svadbe a len s jedným! drogy sú zlo, alkohol je droga.. pôjdem do pekla? no možno áno, bude sranda..

sweater

ano crazynight, mi tu vsetci len moralizujeme a pritom sme uplne rovnaky, ba co este daleko horsi ako ty, sak ty si uplny anjelik, ja mam drogy, alkohol, grupace na dennom poriadku... :D:D take ospravedlnovanie svojich cinov, ze sak to robia vseci :D, no hned mam veselsi den, dobre som sa zasmial :)

crazynight

A ake je rozuzlenie??

včera sme sa stretli.. priatel mi povedal ze je to ok, lebo presne ako si povedal - je to vina všetkých troch.. v podstate sme sa na tom pobavili.. nakoniec sme sa smiali.. a ako vravím bude z toho CRAZYNIGHT.STORY. :)

pre tých čo moralizovali - netvárte sa že nikto z vás nikdy nepil.
tie DROGY neboli nič strašné a bola to "vec" s ktorou má skúsenosť odhadujem každý druhý ak aj nie každý z vás...

pre tých čo sa na to pozerajú ako na niečo nemorálne - ak nie vy, tak váš partner určite aspon raz pomyslel na trojku a možno aj štvorku.

ja mam svoju skúsenosť za sebou, nešlo mi ani tak o radu ako o to sa s vami o to podeliť a prečo nie? priznávam, škrelo ma to tých pár dní ale teraz sa na to pozerám tak že hoci to nebolo uuuplne košér aj to je skúsenosť a v konečnom dôsledku zábavná :) všetci sme ostali kamoši navzájom a dokonca včera s priatelom padol návrh na dalsiu trojku, no tento krát už s mojou kamoškou nech sme neni nikto nič dlžný :)

AdamKrt

Poviem to takto. Bez ohladu na to, co si o Vasom spravani myslim, mate na tom kazdy svoj podiel viny.

Ze ste vsetci pili, ci uzivali ktovieco.
Ze sa ten kamarat na Teba lepil a Ty, ze si to dovolila.
Ze Tvoj priatel sa na to dival, pacilo sa mu to a pokracovali ste dalej.

Uz len samotny alkohol, nieto este plus drogy, odburava casto sudnost.

Vzhladom na vsetky okolnosti je najlepsie brat to tak, ze ste boli uplne mimo a pravdepodobne v triezvom stave by to nikto z Vas neurobil. Nema vyznam niekomu nieco vycitat, lebo kazdy mate svoje maslo na hlave.

alussska

Joj ale som sa zasmiala, veľmi dobré rady ste jej tu dali :D... a Ty crazynight si ti naozaj porieš sama, alebo s niekym kto to zažil....no možno ho nájdeš aj na tomto fóre :o). Inak nenapadlo Ťa, že tí dvaja sa možno na Tebe pekne dohodli a teraz sa Ti poza chrbát smejú ako si to užili ? Však sa Ti to páčilo, nie? Potom čo sa sťažuješ ?

lionesssssss

crazynight... na čo fetuješ a nasávaš, keď sa potom nevieš ovládať :)))))))))

tak ti treba :))))))))