Klub nudných moralistov

Príspevok v téme: Klub nudných moralistov
lionesssssss

-ak nie je Vašim obľúbeným druhom zábavy opiť sa tak, že sa ráno musíte za seba hanbiť, ale viete piť s rozumom
-ak si myslíte, že drogy sú zlé
-ak si myslíte, že tr.kať v trojke tiež nie spôsob, ako by ste chceli vyplniť piatkový večer
-ak vám vadia špaky od cigariet na chodníkoch a pri zastávkach
-ak nemáte problém pustiť sadnúť si staršieho človeka v autobuse
-ak vám neprídu veľmi vkusné videoklipy kde sa z piatich záberov tri a pol krát musíte pozerať na polonahé ženy a detailné zábery ich prirodzenia v plavkách
-ak sa viete zábavať a odviazať na úrovni aj bez vyššie spomenutých vecí a necítite sa napriek tomu starý, chorý, dementný, staromódny ani prudérny

pridajte sa do "klubu nudných moralistov"...

po dnešnej výmene názorov v istej téme sa nestačím čudovať, za čo všetko dokážu niektorí mladí ľudia označiť človeka, ktorý sa správa slušne...

jajka001_

nemam webku, lebo som nudna moralistka :) nemam potrebu ukazovat sa uchylakom cez net
myslis ze sa to bude nejak specialne navonok prejavovat? asi takto?
www.random-good-stuff.com

lost

jajka001_

ja som raz vyfotil mimozenstanov (tanier) a potom pristali pri brane a slusne (bez slova, len ze "daj" rukami) si vypytali memory kartu :)

a bolo po dokaze :D

mozno to nebol sen, mozno mi vygumovali mozog aby to vyzeralo ako sen, hmm... kazdopadne, chcem si postavit vesmirnu lod :D

lionesssssss

jajka, ja si skutočne myslím, že to bolo len z tej marihuany :D a že marihuana je neškodá... :D no vidím...tú neškodnosť :D :D

jajka001_

:DDD
fakt to bolo hnusne. ja mavam neskutocne zaujimave, zive sny, pribehy, ale toto bolo ako naozaj. mozno to boli mimozemstania.

jajka001_

som zahryzla do jablka ale je bleee
ja som mala raz hrozne zvlastny sen. spala som, zrazu mi bola hrozna zima, nemohla som sa ani pohnut, nemohla som sa zakryt, fucalo...a videla som v rohu miestnosti nejaku bytost ako sa na mna diva a nieco chce...desive a nechutne realne...brrr