Kto sa skryva pod svoj nick

Príspevok v téme: Kto sa skryva pod svoj nick
User_37597

ahoj vazeni
zalozila som tuto temu kvoli tomu ze ked si tu tak krasne dokazete vymienat nazori a podaktory aj nadavat ako aj poradit si tak by som chcela vediet ci dokazete aj napisat nieco o sebe lebo prakticky nikto nevie nic o nikom.ja som zrovna nepovedala aby ste mi povedali meno,priezvisko,adresu atd...
mozno by ma zaujmalo kolko mate rokov,aku pracu mate,co ste dnes ranajkovali ;)
hovorim predovsetkym o tu znamich ludoch ako je adamkrt,slobodna,vejva,smajliqa....
proste ty ludia kt tu stretavam fakt kazdy den.
diky :)

smajliQa

ja neviem, ale z kazdeho kola desat ich postupuje. cize dokopy 20 :D tak v uplnom finale neviem kolko ich bude. ach jo

lost

chcelo by to vediet ako je na tom iny pes atd :)

ale predpokladam ze aj keby si mala len 110 hlasov denne a bola v TOP 10, tak to preveria :)

no podla mna pravidla neporusujes :) ved je povolene 1x za hod :D

mimochodom, "nedavaj vsetky vajcia do jedneho vreca" :)

i ked:
"Následne bude spustené SMS hlasovanie. Súťažiaci s najvyšším počtom SMS hlasov sa stáva víťazom súťaže a získa titul „Pes roka 2011“"

cize toto bude narocne ku koncu asi :D :/ no aspon na tretie miesto by sa to snad potlacit dalo :D podla toho kolko ich tam bude v tom SMS hlasovani, zeby cca10 ?

lost

inac to su vcelku lamy :))))

povolia 24 hlasov z 1 pc za den (a vlastne kazdy den) a potom sa vyhrazaju ze kazdy kto ziska 120 a viac hlasov za den, bude prevereny :D

podla mna dali 1/hod z dovodu aby zaujali dojmom ze "citatelia, kuknite kolko hlasov ma nasa sutaz, zapojte sa tiez" :D

lost

Redakcia si vyhradzuje právo preveriť a vylúčiť súťažnú fotografiu v prípade

viacnásobného hlasovania

z jedného zariadenia, pravidelného a neúmerného hlasovania prostredníctvom scriptov.

Redakcia si vyhradzuje právo vylúčiť fotografiu aj bez udania dôvodu. Redakcia preverí všetky fotografie, ktoré v priebehu jedného dňa získajú
viac ako 120 hlasov.