mam ho pozvat na rande ja?

GiovanniX

mna by to potesilo :)
ale take sa nestane,lebo baby si skor myslia o mne,ze prilis sebavedomy,namysleny,samolub,urcite by nemal zaujem o mna,vysmeje ma,zatial tolko som pocul o mne za chrbtom a pri tom som klasicky chlapec,ktory by si uz rad nasiel tu pravu :)

lost

milli11

nj, "to je otazka" :)

tak podla popisu, co si minule pisala, hadam to nebude nejaky "prefikany valecny veteran" :)

ververka

pozri, chlapi podstupuju toto riziko odmietnutia takmer stale (teda ti co sa nezdrahaju pozyvat a ozyvat sa). takze to co sa ti moze najhorsie stat je ze ti povie ze nema cas a to uz bude znamenie a pochopis. ty si mu dala signal a ked zareaguje neskor, tak si to mozno premyslel a zhodnotil ze to bude dobre ist s tebou niekde. takze nemas co stratit. hadam na rande nepozyvas nejakeho nevyspeleho pubertaka co sa smeje pred kamaratmi ktore baby odmieta.

milli11

Fiha, ake jednuduche vysvetlenie a mne sa to zdalo zlozite. Vidno, ze lepsie poradi clovek s nadhladom. Asi mas pravdu, urcite by som chcela, aby ma videl v lepsom svetle a urcite som aj neista a ci som dost dobra v niektorych veciach.

lost

Sice nemam tusenie co znamenaju sny (kto by vobec mal :D ) avsak ked sa ti sniva tak vela snov o nom, tak ho asi naozaj chces :)
cize nevahaj, v pozvani :)

jajka001_

mne sa tiez snivavalo casto o tom ze na mojho sa lepili ine zeny a on si vsimal ich, nie mna , dokonca sa s nimi bozkaval atd a ja,nestastna, zufala, zuriva, on sa smial...nic to neznamena, len ze ho lubis a ze nanho ziarlis a ze sa bojis ze onho prides, ze sa mu budu pacit ine
druhy sen - nie si si ista vo vareni :) neboj aj keby sa ti tento sen splnil, nic sa nedeje, budes improvizovat a nie je to blamaz ze nevies nejake jedlo navarit. vzdy sa da pozriet do kucharky
znamena to asi tolko, ze si si nie sama sebou ista a bojis sa ze ho sklames

milli11

Aj sny mam toto obdobie divoke.
Najskor sa mi snivalo toto. Isli sme v noci z nejakej zurky a jeho obtazovali dievcata. Otierali sa o neho, chytali ho, smiali sa na neho. Mna si nevsimal a ja som bola z toho nazurena a frustrovana. Iba som sa za nimi vliekla, z pocitu bezmocnosti a ziarlivosti. Boli tam aj ini chlapi, ale ti nehrali ziadnu ulohu.
Medzitym som mala dalsie sny, ale tie su dost matne, velmi si ich nepamatam.
Dalsi sen, co sa mi snival, co si pamatam. Bol vecer, prechadzali sme sa sami po meste. On navrhol, ze mozme ist domov a dat si veceru. Povedal, ze ma chut na iste jedlo, ci mu ho pripravim. Ja som ostala ticho, lebo som si uvedomila, ze toto jedlo vlastne neviem pripravit. Ale inak to bola romantika. Vsade bol klud, lampy svietili a my sme kracali blizko vedla seba.
Kto sa tu rozumie snom? Vdaka.