vyuzivanie...

smajliQa

ververka...

ale tu nejde o tu istotu,,, ja tu istotu mam, to je v pohode... ide o to, ze mi pride, ze ma vyuzivaju.. akoze.. vadi mi to.. ale zas nechcem byt sebec..

napriklad,,, je mi smutno z toho ze, moja segra napriklad mi zavola len ked nieco potrebuje...
neozve sa jak je mesiac dlhy, vyvolavam jej minimalne raz za dva ci tri dni, a nedviha, vyhovara sa, ma vypnuty mobil.... no a potom po mesiaci mi zavola, ze heeej ahoj sestra, mozem si pozicat tricko?? topanky,? nemas mi pozicat love?? neskocila by si pre hento a tamto nestiham.. a podobne.. a ked jej vyhoviem zas mesaic sa neozve..proste.. je mi az do placu

lost

ked uz poziciavat, tak sumu ktora je postradatelna pre poziciavatela :D (ako sa to odborne povie:P)
vsetko nad cloveka poznaci a prestane ludom verit uplne..

lost

no j... to ze pomozes ide na tvoj ukor.. a ludia ked vidia ze mozu odniekadial tazit zadarmo - tak sa menia :/
neviem ci to plati aj na tvoje kamosky (prave preto nechcem aby to tak vyznzelo)
ale tak je to take riskantne..

ako napr, odomna si jeden kamos pozical 150eur este koncom 2010 a pytal sa ma ci mi to nebude chybat tak do marca, ci maja, uz som zabudol :D
do dnes mi to neponukol naspat, ale nepytal som si to :) uvidim ci to vrati - poznam ho od piatej triedy (cize cca 12r.)
dalsi si v novembri pozical 50 eur a pred par dnami mi pise ze mi nieco dlzi, ja ze to neni mozne, on ze 50eur, ja ze ved si to nepamatam :D a tak vlastne vratil.. s nim sa poznam cca tiez tak nejak 12-14r.

no ale potom som spoznal dalsich "kamosov a kamosky" a par extremov ide aj do celkom exotickych sum (teda aspon pre mna :D )

ververka

to tak je, ludia to skusaju rozne.
ja nepoziciavam peniaze. ani kamaratom. a ked tak, tak by som to nejak zabezpecila - najlepsie napriklad zmenkou a mas istotu.

smajliQa

no.. tak ja som pozicala aj tej na tu dovolenku, a aj tejto na to auto.. ale som si povedala ze akoze posledny krat, ze viac uz nedam nikomu nic, a budem sebec.. akoze ja som si vzdy hovorila ze pomozem ked viem, a pomozem ked mozem. ale preco by ma mal vyuzivat niekto kvoli tomu ze mam taku povahu???

lost

no myslim ze pozicat kamoske peniaze.. ehm, no to je zabijak kamaratstva asi :D

tazko povedat... toto sa sam seba pytam uz velmi dlho..

ono ked uz pozicat, treba tam mat doveru nad bezny kamratsky vztah :) (myslene nie gay alebo lesba (kedze o tom tu bola rano rec :D ) ale v zmysle, ze uz nieco prezite a pozname ich financny status a na co to potrebuju, popripade postupne budovat financnu doveru, dnes poziciam 5 korun, o mesiac 10, o rok 40.. atd.. len ako priklad)

smajliQa

ja som pozicala kamaratke na dovolenku koruny.. viem ze mi to vrati, tak to nebol problem.. a hned za dva dni dosla druha kamoska, ze sa jej cosik na aute pokazilo, ze ci jej nepozicam.. akoze pozerlaa som na nu jak blba. co nema rodicov,, frajera,? banku?? ja neviem teda..

ja som mala na kazdeho vzdy cas, ale ked ja nieco potrebujem, tak kazdy nieco robi, nemoze ,,, slubotechny s.r.o.

lost

Ono to niekedy "boli" ked povies nie (ak si citliva), respektive ten kto sa pyta - da ti najavo ze "aha, nie? tak nie?!?! OK..) a bud sa nastve, alebo zacne tak "ach, tak nie ze? :( skooooda :( no niiic :( tak ja to urobim inak, no ( neviem ako :( ach) hrat na smutneho, strateneho..

nie kazdy, ale zopar ludi ma tendenciu takto robit.

akoze, mne sa paci to, ze OPYTAJU SA a ked dostanu inu odpoved aku cakaju (ANO) tak sa urazia :D:D:D

haha, tak naco, NACO sa pytaju? :D

este lepsie je, ked dostane inu ako caka a nastve sa :D