akutny problem

Príspevok v téme: akutny problem
annaminercakova

ahojte, uz tyzden ma trapilo svrbenie az palenie v okoli posvy, neskor sa to zlepsilo, avsak vcera ma hrozne bolela lava strana, zrejme to bol vajecnik, hrozne ma to bolelo ako pri vstavani tak pri sedeni...pouzivam canesten a pijem zensky caj...to palenie a svrbenie sa znovu vratilo :( bolest vajecnika vcera po par hodinach prestala, no dnes ma opat podobne zabolelo, ale na pravej strane v mensej intenzite. neviete mi poradit o co moze ist? samozrejme sa chystam zajtra ku gynekologicke, ale rada by som poznala aj vas nazor. Dakujem vopred

annaminercakova

tak, pridali sa mi k tomu este aj bolesti krizov :( snad ma zajtra stihne vysetrit :( len mi prosim vas povedzte, ze to nema nic spolocne s tehotenstvom...nemam chut si robit test...

tstekvickats

no to svrbenie a pálenie môžeš mať nejakú infekciu alebo chlamídie...a tá bolesť vaječníkov môže byť spojená s ovuláciou

tstekvickats

no to svrbenie a pálenie môžeš mať nejakú infekciu alebo chlamídie...a tá bolesť vaječníkov môže byť spojená s ovuláciou

annaminercakova

dakujem pekne za odpoved, nieco podobne som aj cakala...avsak citala som na jednom fore, ze to moze suvisiet aj s tehotenstvom...myslis, ze by to malo taketo priznaky???

vejva

No mozes mat napr cystu to by mohla byt spojena s tou bolestou vajecnikov potom mozes mat infekciu to zase s tym svrbenim palenim a tak je tam toho vela co mozes mat mozu to byt Chlamydie a cokolvek pockaj si na vysetrenie teda urcite ti spravi cytologiu a nasadi niaku liecbu a mozno ti nic nieje no ale pri tvojich prizn.je to asi nepravdepodobne Tak drzim palce nech to nieje nic vazne