KONCEKY VLASOV

Janka222

ak si nefarbis vlasy,skus hennu.....henna vlasy vyzivuje a celkovo su krajsie......mali by sa aj prestat lamat....no samozrejme nie po prvom pouziti uvidis efekt.....+zacnu ti po case hustnut a aj rychlejsie rast

petruška

skus nejake olejove zabaly. ale ked sa ti stiepia aj kratke vlasy tak to znamena nejaku poruchu najlepsie ist ku koznej.

jaja:)

no suche vlasy trochu mam ale zas vela masiek pouzivat nemozem lebo ich mam riedke a od masiek rychlo zmastneju...
uzivam i multivitamin co obsahuje zinok selen vapnik a ine...ale ani to nepomaha
su take nepoddajne blbo sa vlnia stiepia a preto sa ani nepredlzuju...chcela som dlhe vlasky ale asi to vzdam a dam si nejaky prestrihany strih...iked to je tiez riziko lebo moje vlasy nikdy nestoja tak ako by som chcela...

badhairday

Zrejme mas velmi suche vlasy, mozno aj poskodene. Tak odporucam tiez robit si zabaly, napriklad z kokosoveho oleja a urcite po kazdom umyti si daj masku aspon na dolnu polku vlasov, odporucam Gestil Wonder.

jaja:)

vies ale ja kadernikov nenavidim...mam take zle skusenosti...stale ked poviem nech mi vlasy podstrihnu tak zaplatim kopu penazi a vysledok je na zaplakanie...daju sa take noznice neikde kupit ??

ververka

ajajaaj, praveze to domace strihanie vlasom velmi nepomaha. kadernicke noznice su kadernicke. su ine ako manikurove alebo noznice na papier. v normalnom kadernictve ta kadernicka na sucho podstrihne aj za 3e a budes mat klud aspon na dva mesiace. nenic si takto sama vlasy. ja som to tiez robila a doplatila som na to ze mi musela nakoniec zobrat 10cm naraz

jaja:)

noznice nie su tupe a striham vlasy velmi casto ked vidim rozstiepeny koniec zoberiem a odstrihnem a po umyti vlasov si taktiez konce podstrihujem

a olivovy olej a take neviem...vlas nie je zivy tak ako ho vyzivit ? jedine daco do neho napustit ako ked osetrujete nabytok alebo ho neicim obalit....ale ako ?? olivovy olej sa do vlasu nevie dostat...ale skusim...mozno to zaberie

peppy

skusala si si uz pri umyvani davat na ne olivovy olej? mne to celkom pomaha....a tak isto aj med je dobry proti stiepeniu, a ten si mozes dat aj na cele vlasy, nie len na konce:)