Diane35

nadia22

ja som Diane35 brala vyse roka, plet sa mi nejak extra nezlepsila, no dostala som silny zapal zil(nabeh na trombozu), takze som ich musela okamzite vysadit..spravili sa mi krcove zily a to mam len 22 a u nas w rodine ich ziadna zena nema...hruuuza...

anonym

Ahoj, ja som tiez brala Diane35, na plet mi zabrala vyborne ale vedlajsie ucinky boli dost priserne hlavne ked som kazdy vecer mala zavrate. Moja gynekologicka mi vysvetlila ze tato antikoncepcia ma vysoky obsah hormonov a preto by sa mala brat maximalne 6 mesiacov.....preto sa cudujem ze niektory gynekologovia ju predpisuju aj na rok.Tato anntikoncepcia je zatial najhorsia aku som kedy mala

štefi

no ja to užívam veľmi krátko, ale zdá sa mi že mi rastie tmavšie ochlpenie,ja to používam na rast vlasov, zmiernenie vyrážok a na pribratie, ani jedno s toho zatial som u seba nezbadala žeby začalo účinkovať, asi prejdem na inú.........a odporúčam: nefajčte keď ju berete,a nepite

jarka84

Caute, Diane uzivam este len mesiac, zatial vysledky nevidim ziadne, ale aj ma upozornili, ze sa to prejavi neskor, len prs sa nemozem ani chytit, mam ich ako ocelove... Dufam, ze to pomoze na plet.....

zuzana

ja uzívam Dianu 35 rok a pol a velmi pomohla, co sa tyka pleti. A vobec som po nej nepribrala. Ale je fakt, ze je tazka na pecen, aj ked testy mam zatial dobre. Ale lekar na mna tlaci, aby som ju zmenila. Vravel, ze nie je dobre ju uzivat dlhodobo. Ale ja som spokojna.

verenique

ja beriem diane35 uz dva roky a naozaj sa mi plet zlepsila a potlacilo aj vypadavanie vlasov s ktorym som mala problemy

nika001

Mercilon ani Merlon neberte!!!Z Mercilonu som mala v prsniku obrovsky(sice nezhubny) nador, ale mala som s tym velke problemy, ziadna sranda. Doktorka mi povedala, ze z vlastnej skusenosti vie, ze tieto 2 HAK u mladych zien vyvolavaju zhubne bujnenie buniek.Tak ak mozte berte radsej nizko hormonalne antikoncepcie. Ani cista plet,ani vacsie prsia Vam nestoja za to, aby ste si presli niecim takym ako ja, alebo aspon si pravidelne davajte vysetrovat prsia u gynekologa.

dreamer

ahoj.ja som brala diane asi rok a na zaciatku som pribrala asi 6kil.kazdy ma s tym inu skusenost,lebo kazde telo na to reaguje inak,nikto ti presne nepovie,ako to bude vplyvat na teba,tak to musis jedine vyskusat:)

zaja

mne raz gynekologicka predpisala Diane hlavne kvoli pleti,a nepomohla vobec!prave naopak,ukrutne sa mi plet zhorsila,takze som musela vysadit.tazko povedat ze pomoze,kazda sme ina... no drzim palce