svaly na bruchu, rýchlo .)

Príspevok v téme: svaly na bruchu, rýchlo .)
matulda

Ahojte :)
chcela by som sa spýtať ako najrýchlejšie dosiahnem viditelné svaly na bruch, poraďte nejaké dobre cviky :), diétu :),
Potrebujem súrne, lebo stavila som sa z bratom, kto ich bude mať skôr viditelnejšie :D čiže ženy ide o našu česť, ja som o dosť chudšia od mojho brata, ale svaly asi naberám pomalšie kedže som žena, čiže sme si rovný ? :D

Peta_a

TAKYE BRUSAKZ TI PODLA MNA ANI tak nepomozu ja som ich robila aj kazdy den aj 100 no vsak ziadnu zmenu ani nic som pocitila proste aj ked som ich robila tak na druihz dne alebo tak nepocitovala ziadnu namahu ani ze by som nieco spravila pre svoje brucho ... podla mna si najdi lepsie cviky na bruho... je ich na ineternete dost ... ps moyno som ja tie brusaky robila zle

Janka222

podla mna su lespie tie do polky.lebo cele su zle na chrbticu,ako aj pises.a ked robis len tie brusaky do polky, tak viac napinas svaly

matulda

ešte by som chcela vedieť ktoré brušáky sú lepšie či celé alebo skracovačky, počula som že tie celé kazia chrbticu

sibeti

tak to si budes musiet fest pomakat :-) kllasika brusaky,ale treba aj dake vyz,doplnky.(silviklh)ani fitnesky to nemaj ulen tak :)

matulda

No pilates cvičím aj ja, a tuk v oblasti brucha nemám moc, no ked napnem brucho tak aj mne vidno, ale iba hore, dole skoro nič, ale ja chcem bez napnutie aby boli vidno

silviklh

ahoj,ja mam vyrysovane brucho (ked napnem) z pilatesa...ale ja nemam ziadny tuk,takze mne to rychlo bolo vidno...