preco chlapi klamu

Príspevok v téme: preco chlapi klamu
karma

ahojte ja tomu vazne nerozumiem vravia ze nas lubia a pritom sa v nich ani za svet nevieme vyznat....klamu nam a mi si nahovarame ze je vsetko v poriadku a pritom to tak nie je aj v mojom vztahu nastala chyba a ja ju neviem dalej riesit mam pocit ze som lahostajna vlastnemu frajerovi ze ma uz nemiluje mozno si to len nahovaram ale nechcem sa tym utesovat dajte mi prosim vas nejake rady ako zistim ci ma naozaj este miluje neviem co mam robit a som z toho dost smutna a zufala

dakujem za vasu pomoc KARMA
:-/

elsa5.5

neviem či Ti to sebectvo nevadí,ale neustále sa niekomu prispôsobovať potom sú tie hádky a zblížiť sa s ním menej sa s ním hádať:D

jajka001_

lost, hej toto vzdy vravievala moja mama, ze klamar si musi toho vela pamatas, aby vedel kde kedy co naklamal :) jednoduchsie je jednoducho neklamať. aj spravnejsie.

jajka001_

karma, on ti asi klame preto, ze chce byt aj s priatelmi a ty mu to nechces dovolit. musis mu nechat priestor, nesmies sa na neho tak viazat, ublizujes tym sama sebe. sprav si vlastny program, dohodnite sa povedzme na dnoch kedy budete spolu a inak si sprav iny program. bude to lepsie pre oboch a budete sa menej hadat. nie je to o tom ze by ste sa menej lubili zato ze nie ste kazdy den spolu.

lost

Mojler, to asi lebo kazdy ma svoje muchy :) a tie muchy vadia druhemu, no bez tych much by bol znacne blizsie k dokonalosti. A neda sa len tak vypnut emocie, odmilovat sa za minutu :D

lost

Genesis +Like :D
~~~~~~
ak chce byt niekto klamarom, musi byt genius, pamatat si vsetko co a komu povedal, nebezpecne povolanie, naco to robi, ak to nevie :D radsej sa mal priznat, bolo by to lepsie..

*inac vies co je sranda?
mne niekedy hovoria ze "neverim! klames!" atd.. a pritom to myslim smrtelne vazne.. a ked klamem, tak si to nikto nevsimne :D nie ze by som dlho klamal, alebo casto, no ale niekedy musim :D (napr rodicom ohladom skoly a tak), alebo ci som povysaval, ci som nieco urobil co som mal, atd.

Ako zistit ci ta klame?

To zatial neviem, no som zveadvy co ludia napisu. Inac na to musis opatrne mozno, pretoze aby sa nestalo ze si budes mysliet ze si ho odhalila a eventualne to tak vobec nie je (vid ten odstavec s tou * hviedzickuo tam hore). A este ste sa neskusali o tom porozpravat, ze kde nastal problem ?

karma

myslim si ze vztahy su sami o sebe dost komplikovane preto si chce clovek ulahcit sem tam situaciu a preto zaklame aj ja som uz vo vztahu klamala tak nebudem tvrdit ze nie a neverim ze existuje clovek ktory by nikdy neklamal....mne ide o to ze ja neviem kedy mi clovek klame a velmi rada by som poznala nejake triky ako klamstvo odhalit a podobne nemyslim si ze je moj priatel zly clovek prave naopak mam ho velmi rada a viem ze aj on mna ma rad dokazal mi to uz mnoho krat aj ked popravde v poslednej dobe to dlho nespravil :-/ no nevadi nechcem aby to robil preto ze mi musi nieco dokazovat chcem aby to bolo uprimne a od srdca viete problem je v tom ze ja som mala tanec a ten ma naplnal no koncom roka sa mi stal vazny uraz s kolenom a ja som musela ist na operaciu on stal pri mne vzal ma dokonca na prechazdku po nasej dedine a ja som kracala s barlami viete tato situacia ma na neho este viac priputala najme kvoli tomu ze ja sa stale liecim a uz nemozem tancovat velmi mi to chyba no ja som vsetku svoju energiu upäla na neho preto mi asi tak ublizuje ked on chce byt sem tam aj bezo mna viete lebo on ma zaujmi ale tie moje museli ist bokom kedze nemozem stale tancovat a zit tak ako chcem......problem je ze vazne mam pocit ze ma niekedy nemiluje pretoze sa dost hadame a on nie je taky ten romanticky clovek viete je stasne sebecky a mna hneva ze vzdy mysli najmä na to co je dobre pre neho a to musim aj ja robit

nechcem sa s nim hadat ale chcem vediet ze ma miluje preto potrebujem nejaku radu od vas ako to zistit a ako preniknut do jeho sveta este hlbsie aby sme sa znovu viac zblizili

prosim vas pomozte mi

elsa5.5

neviem čo urobil ked mu už neveríš,ale skús sa s ním o tom porozprávať,ale ked mu zasa neuveríš tak to je na bode mrazu asi máš na to pádny dôvod,ale pokiaľ s ním chceš ostať tak si ho aspoň vypočuj...

sta

Nasla si si klamara no co uz. 0.001% Su do dokonaly chlapi
10% chlapi o ktorych nikto nema zaujem a skoncia ako stary mladenci
89.999% - Klamari , kazdy chlap si to ulahci klamstvom az na tych dokonalych napr. lahsie je holke povedat idem s mamou na nakupy (ide s kamosmi nekam) ako sorry dnes chcem ist s chalanmi na pivo pobavit sa znie to horsie. A jednou z moznosti preco klamu o vztahu je ze citia ze to nefunguje tak si uz dopredu hladaju inu.
Osobne mam velmi zle skusenosti s opacnym pohlavym asi je to len vo mne ale vacsina zien su dost namyslene. Tak sa to kompenzuje. Namyslene a oklamane.