Superprsia+štíhla línia

danielaaa

Pane boze dievca mas 15 rokov....ked ti nevyrastu do 20, daj si spravit silikony a mas po probleme, mama vie, co si chces kuspit? opytaj sa jej na nazor....
Dievcata, ktore to uzivali a zvacsili sa im prsia o jedno cislo a maju pocit, ze to nefunguje velmi: ,,co ste truby, myslite si, ze ked mate 0 z tabletiem Vam narastu 3 kozy ci co??"
Judiniova co to prezentuje ma kozy nastrelene az ku krku a hanbi sa za to, tak povedala, ze to ma z tabletiek a bolo len otazkou casu, ktora firma sa jej chyti aby mohla zarabat na hlupych zenach.....

Bianca1236

holciny nekupujte si tieto hluposti. iba miniete peniaze. setrite si na ine veci. navyse ta nadhera v reklame ma silikony

luciiik

Kedze som tvrdohlava a viem sa poucit len z vlastnych skusenosti:) predsa som tie superprsia vyskusala a preto vam chcem povedat nebudte hlupe ako ja a dajte si povedat.... suu to naozaj zbytocne vyhodene peniaze .. voobec to nepomaha ani len trosku dokonca mi tie prsia ani nespevneli proste vobec nic mozno este horsie ako predtym :D proste je to blbost ja uz si to nekupim a radim aj vam take peniaze sa daju aj omnoho lepsie vyuzit.... :)

liliannaa

Baby,nebudte hlupe !!!!! ja som tiez naletela...startovacie balenie a dve pokracovacie balenia som vyuzivala a NIC !!!!!!!!!!! ani milimeter navyse.... je to somarina...skoda penazi,kebyze viem tak ich radsej rozumnejsie utratim...nabuduce uz nebudem taka naivna... :(

milovna

emma123 blbost ja som napr ciernovlaska a som rada ako vyzeram,nepacia sa mi blondinky,aj ked su niektore pekne sexi,ale nechcela by som byt nou.cierna mi pride viac napadnejsia.niesom namyslena,len hovorim to ze by som nechcela opacne vyzerat.akurat by som zmenila na sebe ine veci ako napr.menje znamienok mat na pokozke,viac vlasov mat na hlave,,,,,toho je vela :-D

hbbfdhksabmj

Baby, ja to beriem už 10ty deň, a vôbec nič to so mnou nerobí
zo svojho stavu prs som bola fakt dost zufala, pred rokom som brala antikoncepciu a prsia sa mi zvacsili o dve cisla co ma velmi potesilo, no potom som ju prestala brat lebo sme sa s priatelom rozisli a prsia mi zmizli a nakoniec skoncili ovisnutejsie, ako na zaciatku, kym som HAK zacala brat...takze som mala celkom depku z toho ako vyberam, s malymi ovisnutymi prsiami
tak som to skusila ze za skusku nic nedam, mozno mi to doda sebavedomie a tak
ale dala som kopu penazi za to a vysledok nikde....ani plet sa mi nezlepsila, ani prsia nenarastli, takze nema to ziaden efekt
urcite si to nekupujte, vyhodene peniaze!

emma123

ja stym suhlasim ze muzi chcu radsej dokonale chudu babu ako nejaku lajdanu

pekne su take plne dvojky

inak baby zaujimave furt chce kazda nieco to co nema, s velkymi chcu zasa male prska, male chcu zasa velke,
cierne chcu byt blondiny, rovne chcu kucerave vlasy
ziadna neni spokojna so sebou

a okrem toho, tolko peknych bab silikonovych hviezdiciek a vidite ze by niektora mala stastne manzelstvo? ze by jej to prinieslo stastie?

ja neviem kto dal taky vzor krasy ze vysoka stihla a velke prsia

Excita

Az mi rozum zastavuje, ked vidim, ake ste hlupe poniektore... na take dristy naletiet a vyhodit za to peniaze :DDD Nemam slov. A simicka174 - no ty si teda "odbornicka" :D Vraj su plne hormonov, PANEBOZE ! Neverte takym kravinam, baby.
A este jednu perlu si dala simicka: "malo muzov chce velke prsia .." :D:D:D Toto ma dobre pobavilo teda :)

jankaaaaaaaaa

to je blbost! tie lieky nemaju ziadne hormony a vobec niesu ako antikoncepcia. a tie lieky ti v ziadnom priprade nenapravia cyklus ci pomozu na akne preboha! jedine co akoze mozus posobit je zadrzanie vody v tele! v tele! nie len v prsiach, teda cele telo naberie na objeme! takze priberies vsade, a samozrejme to je len docasne, ked vysadis tabletky tak zase sa voda strati! tieto lieky by sa mali skor volat super zadrziavanie vody + celulitida! lebo to zadrziavanie vody sposobuje aj celulitidu, takze hor sa do tabletiek a o par mesiacov tu budete vyplakavat aku hnusnu celulitidu mate a prsia ziadne

simicka174

ahoj Laurina22, takze tie tabletky su ako antikoncepcia plne hormonov, niesu tam len bylinky, zaroven upravuju menstruaciu, mozno upravit akne a pod. ja ich beriem, ale naozaj som zacala s tym ze chcem velke prsia, prsia sa mi zvycsili len o cislo takze az tak v tom nevidim zmenu ale menstruacny cyklus vratane bolesti sa upravil ako ked som bravala antikoncepciu .. zatial som nezacala zarastat alebo nieco ale neviem ci by som ti ich odporucala... v tvojom veku som totizto brala lipoxal, bola som mlada hlupa a vadila mi nadvaha 2 kila s lipoxalom som schudla 10 kil ale zaroven som si s prepacenim dosrala metabolizmus. odvtedy som zacala priberat ako svina a nedajboze schudnut... preto ti odporucam neber ziadne tabletky pokial si mlada a nemusis. sa este vyvynies do krasy, a prsia ... no je to pekne ale ver tomu ze malo muzov chce velke prsia radsej chcu prirodzenu a dokonca stihlu zenu .. radsej cvic a si ich aspon spevnis... drz sa