starsia zena mladsi muz-problem?

Príspevok v téme: starsia zena mladsi muz-problem?
sewie

ahojte, paci sa mi jeden chalan-muz:) ale ja mam 25 a on 20(alebo 21-neviem presne)a ja sa pacim jemu-je zlati, fajn a je s nim sranda atd. ale vzdy sa mi skor pacili chalani co boli odo mna starsi-alebo aspon tak posobili...bojim sa toho vekoveho rozdielu...nechcem si pripadat ze "lovim zajacikov". co si o tom myslite? je to velky rozdiel?...:/

lost

smajliQa

22

Inkognito

jasne staci, dik :)

co si o tom myslim, no neviem :) nic moc.. ked sa dvaja najdu, vek uz asi nie je tak podstatny, kedze ak by bol muz mladsi, tak ju tak ci tak dobehne :D resp, ten "ne/pomer" sa aj tak vyrovna :)

[zruseny1]

no lost, kde sme to skončili
takže... ja vravím, že keby som bola chlapom, tak by možno bolo "pohodlné" mať staršiu ženu :D ale vieš, to je iba také fantazírovanie :)

z pohľadu ženy mne osobne by bolo divné nepríjemné, mať mladšieho... to by som určite neprekusla, starší a basta:)
ale vravím, že teraz mnohé páry vek neriešia, takže sewie si z toho ťažkú hlavu robiť nemusí, pokiaľ jej samej mladší partner nevadí.
Stačí ti taká odpoveď?:)))) ty si čo myslíš o tom? :)

smajliQa

lost... neviem.. ale viem ze sa to tak traduje, ze chlap by mal byt o cca 4 roky starsii :) lost ty mas kolko rokov???

lost

Inkognito

avsak preco? :)

z akeho dovodu si to myslis?

napr, ze o par rokov starsie su MENTALNE lepsie vyzrete, ci z nejakeho ineho dovodu? :)

vacsinou pocuvam nazor ze, muz by mal byt starsi, lebo neskor dospieva :D:D