Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Atopicky ekzem

Milada12

Moje obidve deti trpeli atopickym ekzemom a nepomahali im ani masticky ani nic. Vzala som ich na biorezonancnu terapiu. Po troch sedeniach ekzem ustupil.. a asi po mesiaci zmizol uplne.. doteraz sa im nevratil. takze vrele odporucam biorezonanciu.. je ich niekolko na slovensku ale ja som bola vo Zvolene. www.biorezonancia-zvolen.sk . je tam aj cislo a da sa rovno objednat.

lara lauren

este som zabudla..na akutny stav som mala krem protopic. ten som pouzivala necele 2 tyzdne a dost. a zaspavala som v myslienkou, ze budem mat este krajsiu tvar ako predtym..aj som si to vizualizovala. (pozitivne myslenie) drzim palce

lara lauren

ahojte, ja som mala strasny ekzem, v 37 rokoch som vyzerala ako 70 rocna starena. tiez mi pomohol kozny MUDr. Hemza z bojnic. a tiez natierat iba lipobase,(da sa kupit aj bez predpisu) umyvat prevarenou vodou, hlavne, ak je zasiahnuta oblast tvare. hlavne nedajte podvodnikom prilezitost zarobit,vsetci vas len okradnu, tie veci nefunguju...a farmaceutivky priemysel tak isto..teda, hlavne ten..

Lubca123

Mam 7 mesacneho syna a jemu ohromne pomaha kupanie babetiek v slanej vode. Aj doma mam nakupenu morsku sol (obycajna z Tesca nic specialne) a ked sa kupeme tak mu prisypem sol do vane. Taktiez ked zacal jest prikrmy a bol z nich zababrany, velmi mu to drazdilo tvaricku cele licka mal ekzemove. Tak som mu zacala licka umyvat tak ze si dopredu pripravim slanu vodu do misky a po dvoch dnoch takehoto umyvania sme boli vylieceny. Odkedy sme zacali zo slanou vodou prestali sme uplne pouzivat hormonalne kremy. Akurat na vecer mu davam premastovacie kremy - excipial alebo obcas biodermu.

modrofuzik11

Dobry den, zavisi aj od stadia atopickeho ekzemu. Na to slabsie stadium je vhodny aj Bepanthen, pomohol mojej dcere a mne zase velmi na popraskane bradavky...

Slniecko123

Bioptron je certifikovany lekarsky pristroj ktory sa pouziva v zdravotnictve a je vhodny a doporucujem aj na domace vyliecenie. 1.Hojenie ran a obnovenie tkaniv:Hojenie ran po uraze,popaleniny,po operacii,vredy na predkoleni,prelezaniny.2.Liecenie bolesti:1.V rematologii:zmiernuje bolest a znizuje jej intenzitu,skracuje trvanie rannej stuhlosti,posilnuje svaly,zlepsuje kvalitu spanku,umoznuje znacnu redukciu,dokonca uplne vyradenie liekov proti bolesti(analgetika),2.V sportovej medicine:pomliazdeninach presileni,podvrtnuti,vyklbeni,porezani,modrinach a odreninach.3.Vo fyzioterapii a rehabilitacii a inych zdravotnych problemoch.4. pri koznych problemoch je taktiez velmi ucinny, napr. psoriaza, ekzemy, alergie...info na tel: 0915267518

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Atopicky ekzem - Fórum - ZDRAVIE.sk