Po troch rokoch sa so mnou rozisla priatelka...

Príspevok v téme: Po troch rokoch sa so mnou rozisla priatelka...
Remar

Po takmer troch rokoch sa so mnov rozisla moja priatelka.
ako dovod uviedla ze nam to uz dlho spolu neklapalo.
nejdem klamat,zacinali sme spolu velmi mlady,prechodili sme spolu celu strednu skolu a prave sme uspesne zvladly maturity,a prave po nich sa to stalo.uspesne sme uz mali vsetko za sebov a ja som sa prave zacal tesit ze budeme moct byt konecne spolu a uzivat si leto.
priatelka odisla zo svojimi spoluziakmi na poslednu chatu a tam sa v nej nieco muselo zlomit lebo mi prisla uz len oznamit ze sa so mnov rozchadza a ze ma podviedla zo svojim spoluziakom(nevyspala sa s nim ale nebolo to uplne nevinne). ako chlap som hral formu a utesoval som ju ze to bude dobre, sama mi povedala ze sa ku mne mozno do tyzdna vrati a bude ma prosit o moznost skusit to znovu.a tak odo mna odisla,avsak ked sme sa o dva dni stretli aby sme si vratili veci uplne ma to dostalo, bola strasne chladna ako by ju vobec netrapilo co som jej povedal o tom ze by som ju chcel spet a potom odisla.
viem ze ako prvy som chybu urobil ja sam.raz k nam prisla na pretras tema ze sme uz dlho spolu a ze obidvaja sme este mlady a chcely by sme mozno aj skusit nieco nove.tema padla a my sme sa dohodli ze budeme pekne spolu aj nadalej aspon pokym nepojdeme na vysoku a prave ona nas nerozdeli.ja som od tej doby bol od nej mierne odtiahnutejsi co teraz nekonecne lutujem.daval som jej tym sancu najst si niekoho ineho pretoze som si sam nebol isty tym co vlastne chcem,zdalo sa vsak ze je do mna este zalubenejsia ako bola predtym a stale mi to opakovala.ja uz teraz vidim aky som bol ***** ze som jej to nedal na javo aj ja a ze som si to skorej neuvedomil.a tak sa stalo ze ja som po maturite oslavoval,boli zabavy a chaty a robil som blbosti ako kazdy mlady student.avsak tesne pred odchodom na tu jej chatu po jednej zabave som si uvedomil ze to nie je to co chcem a to ako velmi ju lubim,sancu na opravu som vsak uz nedostal kedze ona odisla na tu chatu.
tak ako sa citim teraz som sa nikdy necitil nech uz sa stalo v rodine akekolvek nestastie.je tomu 2 tyzdne a ja si pripadam uplne prazdny a bez ciela,pozerajuci sa na stare fotografie a cakajuci na to kedy sa ozve,pretoze ja sa jej ozvat bojim po takom odmietnuti a chcem si uchovat aspon kusok nadeje,aj ked je falosna.
lutujem svoje chyby a budem sebec ale chcem aby sa ku mne vratila spet aby som mohol byt znova uplny
prosim pytajte sa co chcete budem sa snazit odpovedat ako najlepsie viem.

Vladimir112

Remar zdravim Vas.Ja som stale na dne i ked mam svoju lasku.od Mlada som mal jednu velku lasku krora midva krat zlomila srdce...Povedal som si ze koncim zo vztahmi moj jediny ciel bola Armada..nejdem rozvyjat do akej armady ani ako somsa tam mal dostat...Moj plan bolskoncit strednu aby som dostal hodnost a odcestovat...v druhom rocniku som blizsie spoznal svoju spoluziacku na konci druheho rocniku som to uz nevydrzal a podlhom boji zo svojim srdcom som prehral.Nic podobne som knikomu nikdy necitil ako k nej.Ako keby som zacal novy zivot.Prisiel som na to zeaj ona ma chce.Zili sme tie najkrajsie chvyle svojho zivota..Vsad a vzdy sme boli spolu.Vzdal som sa svojho najvacsieho sna Armady..Pretoze ona pre mna bola vzdy najviac.Milovali sme sa ako niktokoho poznam a kamarati sa len cudovali aky mame prekrasny vztah mysleli sme si ze nas nic nerozdeli chceli sme byt len spolu naplanovali sme si spolocnu buducnost takmer dva roky som unej bol viac ako doma.mal som saknej dokonca nastahovat lebo sme milovali spolu zaspat a spolu sazobudit cely svetsa stal krajsim a uz ma len tak nic nevytocilo lebosom vedel ze namna caka moja laska.Po celom tomto krasnom obdobi som si vsimal ako alkohol dokaze zmenit zenu a hlavne tie akoze zabavy kde sa len chlasce a hra elekro muzika vtedy som dost casto pocuval ze aky som ***** hadali sme sa a bolo to vazne zle dost velky vplyv mali nanu niektory kamaratia kamaratky ktore ju nahovarali na rozne sprostosti kedbola opita a vtedy som pochopil zeked je opita je iny clivek jasom sa vtakych situaciach neovladal a vynadal som je tiez..ale vzdy som zanou prisiel aj ked na druhy den vzdy som vedel rozlisovat hodnoty coje premna dolezitejsie a vzdy tobola ona vzdy som nanu daval pozor lebo by sa stala taka vec ktoru by ona na druhy den lutovala..Spolocnesme ukoncili strednu skolu..pretrpel som vsetky nastrahy zivota.jedna z najhorsich bola dozvukova chata. zacalo leto jasom sa snazil najst si pracu v nasom meste aby sme mohli byt spolu nedavno sme boli na jednejzabave ukamarata kde sme sa pohadali(Alkohol nepijeme castolen prilezitostne)odysiel som odtial.Rano som zistil na Faceboku zemidala koniec.myslel som si zetokvoli chalanovi co ju tam obskakoval ale nie..Stretli sme sa soamote s stale mi vravela ze somnou uz nechce byt ze ostanme kamaratmi pri pomysleni nato sommal chut naozaj na vsteko trhalo mi to srdce myslel som zeodpadnem bolomi tak luto tej LASKY ktoru sme ksebe citili niekolko rokov.Prosil som ju aby to nespravila a dozvedel som sa ze ze prenu je dolezitejsia kariera ze ona chce ist Do armady..To ma dorazilo ARMADA ktorej som sa vzdal kvoli nasej nekonecnej laske.Povedala mi ze sa pola tam pytat este den pred tym ako sme sa pohadali to znamena ze rozchod uz planovala dlhsie..zazival som vtedy taku bolest,myslel som si ze zomriem na mieste vytiekli mi slzy.nevedel som si ani v nahorsomsne predstavit ze nastane taka chvila...povedala mi ze chce skusit nieco nove.Vtedy som sa bal ako este nikdy predtym.Povedal som jej ze spravim prenu co bude chciet..ona povedala ze ak ju pustim doarmady ostane somnou..sme zase spolu nasa laska ozila..Sme ludia rozumne tvory mame schopnost rozlisovat hodnoty ktore su nam prednejsie..Ja lendufam ze nakoniec si vybere spolocnu cestu somnou a budeme sa nadalej milovat..alebo si vyberie tu druhu ktora ma ZLOMI a ona mozno casom pochopi mozno nie ale vtedy uz bude neskoro..Je vela pripadou ked ludia odchazdzaju nadlhsiu dobu prec ale nedostava si im tolko kazdodennej lasky a po dlhsej dobe mozno aj zabudnuake to bolo krasne..A je naozaj krute len tak niekomu povedat po takej dlhej dobe ze ta uz nechcem niekedy si clovek neuvedomuje o co prichadza ale naozajsta laska je podla mna raz za zivot a nikto vam to nepovie nikde to nieje napisane vy viete ze je ta prava citite to..V mojom okoli vtom itom roku spachali dvaja mlady muzi samovrazdu lebo ta bolest ich zlomila..Ludia su rozny ...Neekzistuje horsia bolest ako prava laska skonci..Ja sa uzlen bojim ako to dopadne v mojom vztahu stojim teraz na tenkom lade nedokazem spat Milujem ju tak ze nato neekzistuju slova..Ludia drzte si svoju lasku...

Annika1987

Remar, boli ju, ze ti ublizuje. Nechce, aby si trpel. Ale nechce uz ani teba. Musis sa s tym vyrovnat. Nechaj ju ist, ked chce. Lasku si nevynutis.

uhlie

Bud rad, ze si sa jej zbavil. Normalny clovek sa tak ako ona nechova. Povazuj to za svoju vyhru. Casom si nejaku inu buchtu najdes.

alibi

asi potrebuje cas aby zistila co vlastne chce a citi sa pod tlakom.. mas pravdu daj jej cas nech ti uvedomi aky je zivot bez teba

Remar

pozrite,ak by som to mal znova upresnit nie som nejakym velkym zastancom monogamie pretoze to co clovek citi na zaciatku,to take zivocisne vzrusenie to sada citit len s niekym novym.
takze co sa tyka tej zabavy nech si aj uzije,vravel som jej ze moze aj ked je so mnov lebo nieco take pochopim,ona vsak povedala ze by nezvladla pozriet sa mi potom do oci.
neviem ci to chcela tym ze sa so mnov rozisla alebo aky je skutocny dovod.
pokus ziskat ju spet bol aj ked sa mi teraz da ze prilis skoro.boli sme si este vymenit veci na ktore sme zabudli ze ich mame a ja som jej kupil kvety,rozpravali sme sa najprv o tom ako sa mala za posledne dni co stravila s kamoskami.
tvarila sa tak dost odmerane tak som sa jej spytal co jej je,ona mi povedala ze nic len ze je konecne stastna...
potom som presiel na horucejsiu temu a povedal som jej ako ju lubim a ako mi strasne chyba,zacala plakat a hovorila mi ze preco sa stale takto trapim ze to mam nechat tak ze je to pre nu aj bez toho tazke.
nasledovalo predanie kvetiniek ktore nevidela a potom sa vsetko zrutilo,
zacala kricat ze chce ist prec domov a ze ju mam nechat tak a ze mi mala urobit nieco naozaj hrozne aby som ju znenavidel.
viem ze nieco ku mne citi ale absolutne nechapem co to teraz je,lebo inaksie by neplakala a nezobralo by ju to...

Kejky693

No pockat to akoze myslim si ze je taktiez na hlavu nechat ju vyblaznit sa a cakam ci sa vrati. Vam niektorym tu uz fakt hrabe? To akoze co sa budu kazdy rok rozchadzat aby sa vyblaznili a potom zasa vratili k sebe? A co sa tyka porovnavania, snad ak ho miluje takeho aky je tak ho nebude porovnavat. To uz rovno nech si hlada ineho.

incognito

Remar uz to medzi vami asi stratilo iskru po tolkom case co ste boli spolu mozno ona túzi zazit nieco nové vzrusujuce také zazivne a nesputane ako to byva na zaciatku noveho vztahu ...Nechcem malovat certa na stenu no ked je uz chladna a odmerana nieje to dobre znamenie

3sisses

No talentmania ma trochu pravdu. Tiež by som to asi vratila dvojnasobne a to len preto lebo viem ako veľmi boli odmietavosť a chladnosť priateľa.
Mam teraz niečo podobne. Som na neho maximalne naviazana a on je ľahostajny. Vzťah musim vždy zachraňovať ja ale už som si povedala dosť. Ak to teraz neda do poriadku on tak je koniec,lebo ja nie som stroj a na vzťah treba aj tak dvoch.

S tou jej kamoškou zakeračkou. Myslim si že ak by ťa skutočne milovala, vykašľala by sa na ňu i keď by to bolo ťažke. Ja som tiež mala taku, poznala som ju veľmi dlho a prežili sme toho veľa, dodnes sa mi snaži ale už riadne okato rozbijať vzťah.

Osobne si myslim, že by si jej mal zavolať a opytať sa hoci nesmelo, že ako sa ma, a čo robi či nechce zajsť na kavu alebo čaj alebo si prote len tak posedieť.
Tam si to vydiskutujete. A mal by si jej povedať čo k nej cítiš. A spýtať sa jej ako jej to vyhovuje. Odhliadnuc od jej terajšieho sladkeho života zábavy s kamoškami.
Veľa šťastia

Filipka15

ja len nerozumiem...ona ta v podstate podviedla a ty si ten, co chces bojovat a ziskat ju spat? a ak si aj spravil nejake chyby, myslim, ze jej sposob nebol primerany tomu, ako by sa tie tvoje chyby mali riesit...
no nic,kazdeho vec,len prosim vas, ludia, nestracajte uctu k samym sebe, viem o com hovorim. ani pre lasku nie- teda vlastne, pre lasku uz vobec nie!