Skúšky-potrebujem Vašu podporu ... !

Príspevok v téme: Skúšky-potrebujem Vašu podporu ... !
skúškovéé

Mám už len dve skúšky ( z toho zajtra jednu ) ale absolútne sa nedokážem prinúťiť učiť sa... Som čerstvo po rozchode ,síce som rada že to je tak ako to je , ale v hlave mám taký chaos že myslím na všetko,len nie na to čo sa mám učiť . Strašne potrebujem podporu ..Ale strašne.. Ja to asi vážne nezvládnem!:-((
Bojím sa ., že tie súšky budem prenášať

skúškovéé

noo dalsi termin je napr aj 28 alebo 30 jun ,teraz som to pozerala .. ... tak hadam do vtedy to len dáám ..:D :D
ne ? :P

hoblina

tak co stresujes :D ked to mas este len prve terminy, bozee, no vidis, ja ked teraz nespravim, tak prenasam na buduci rok pred statnice :D isteze chce byt teraz kazdy radsej vonku ako sa stresovat nad knihami, ale taky je zivot, vybrala si si studium na vyske, tak bojuj ;) pekne vypni net, sadni ku kniham a sup ho aspon citat :) ked to das, mozes o chvilu veselo pobehovat po vonku, taks si to teraz radsej par dni odsed nad knihami :)

skúškovéé

chcem byt na tej skole to je jasneee ale teraz by som najradsej bola niekde vonku ako sedela nad knihami ... este v zimnom to bolo lepsie v tomto ze ma to tak netahalo von . Som prvácka takze az teraz to viem porovnat . zatial mam vsetky skusky ,len tieti dve mi zostali .. ale sa utesujem , ze ked nespravim zajtra hadam na tie dva pokusy to este dáám.. Pevne veríím , no ..:/

brontanaska

mna donuti sa ucit predstava, ze ked neurobim teraz skusku tak mam po prazdninach. ale ja beriem lecitin, viac sa viem sustredit. tak snad to dam. caka ma tazka skuska, mam na nu 2 tyzdne ale ide to nenormalne pomaly.

hoblina

no a vypni internet :D to je najhorsie ked sa chces ucit... a do tch skript aspon pozeraj, budes mat dobry pocit, ale zvladnes to, neboj sa!! :)

hoblina

no tak ti nie si sama teraz a co budes robit cez statnice??? ja som sa teraz tak vystresovala, ze nemam uz mesiac kramy, zapal zaludka a teraz ma do toho chytila angina, tri dni horucky a zaroven tento tyzden dve skusky, jedna neuspesna za mnou, druha zajtra, nemam ani chut sa ucit, tak sa teraz neucim, a ked sa ucim, tak sa nesustredim a k nicomu to nevediem.... a okrem toho toto uz boli opravaky..
tento semester mam teda tri skusky, ale sakramentsky tazke, tak uvidim, no prinajhorsom preneses nie? a napokon, nikto ta na tej skole nenuti byt, tak sa rozhodni, ci sa do tych skript pozres alebo nie... ja som ochotna sa stresovat a nicit si zdravie, hadam tu skolu dam, nie som uplne tupa a pokial si to aspon precitas, dobre sa vyspis plus kusok odhodlania, zze to chces, donutis sa, neboj a vsetko zvladnes, nie je to az taka tragedia ako sa zda, ja som sa s tym uz dnes zmierila, ked som v systeme videla dalsie FX :)

lioness_01

v priemere? :D momentálne ani minútu :D

ja neviem, ja sa učím podľa toho aká je to skúška... ak ťažká, tak celý deň s malými pauzami. ak pohodičková, tak s väčšími pauzami :D :D

neviem, ani ja sa neviem prinútiť učiť sa, ale mne sa najlepšie učí pod tlakom... keď ma čas donúti

skúškovéé

liones a ako sa prinutis ucit sa ??ja si pripadam uplne blbaa... no hrozní su aj tí dvaja skusajuci :// kolko sa v priemere denne ucis ??