Antikoncepcia Natalya

ajahruska

Ahojte. Nechceli by ste niektorá kúpiť dva blistre? výhodne, nakoľko nechcem aby prepadli. Ja som Natalyu užívala a v pohode.

Friiii

Ahojte baby, ja beriem Natalya uz viac ako pol roka, a v poslednom case mavam dost velke bolesti prs, takze ju planujem vysadit a snad sa to upravi. Dufam, ze to bude z tych tabletiek, lebo uz mi po rozume behaju rozne katastrofalne scenare.

Ale poviem vam, uz som vystriedala 3 druhy antikoncepcii a z toho len jedny mi ozaj sadli.. Je to uplne individualne, jednej babe sadnu tie, druhej zas ine ;)

akademicka

Ahojte, baby naturals a janka. ako dopadlo vase uzivanie natalye? lekar mi ju predpisal lebo som mala neskutocne bolesti pri menzese a vzdy koncila v menocnici ne infuzii...

xyz

Ahoj Naturals! Ja som tiez dostala Natalyu a ja som spokojná. :) Lekár mi hned ozval, ze je to nová antikoncepcia a uvidíme aká to bude ...

xyz

Ahoj Naturals! Ja som tiez dostala Natalyu od lekára ... ja som spokojná. A mne lekár tiez povedal, ze je to nová antikoncepcia.

jankaaaaaaaaa

ahaa.. ja som tvoj prispevok co si pisala dnes o 8:12 pochopila tak ze si pisala ze si mala problemy po vysadeni..

lioness_01

janka.... kde a kedy som napísala, že som mala "neskutočné problémy po vysadení" ? u mňa sa vysadenie HAK našťastie obyšlo bez väčších problémov, aspon teda čo sa cyklu týka...

áno, ja som vtedy zmenila značku - novynette za yadine...

jankaaaaaaaaa

nie, ale tym som chcela povedat, ze to nebolo asi znackou konkretnou hak, ale tym ze nesaldla prave tebe. lebo ved niektorym zenam vyhovuje.. a pisala si ze prave po tejto si mala neskutocne problemy po vysadeni.. tak pisem ze ak by to bola nevhodna znacka pre teba tak by sa ti tie problemy ukazali pocas uzivania, a teraz pises ze si mala bolave prsia a vacsie, takze to bolo pocas uzivania predpokladam.. a ked ma zena take problemy tak to znamena ze by mala zmenit hak za inu