preco ste si dali take nicky ake mate?

sweater

jednu dobu sa mi fakt pacilo obliekat svetre, moj nick vznikol niekedy vtedy takze... :-) a lost, je to tvoja vec ani sa nepytas na nejaku radu ale mne to neda :) proste pohlad na veci a na svet sa ti nemeni, nijako inak neformuje z toho dovodu lebo ako sam pises nikam nechodis, moc sa nestretavas s ludmi, nezazivas nove situacie... chapes co mam namysli. presne toto a len toto je ten jediny dovod. U cloveka neexistuje ze by dospel do stadia kde by dosiahol maximalny stav svojho intelektu, zamrzli by mu jeho nazory, nahlady na svet na zivot, toto ee, vsetko je to podmienene zivotnymi situaciami :)

jajka001_

vobec nic ma nenapadalo ako som tu bola prvy krat tak som dala
ja / bolo kratke
tak jaja / /taka tu uz bola
tak jajka
potom jajka001 lebo mi dakto prebral nick a takto som sa regla
mala som tu par inych nickov ale tento som pouzivala najviac tak som si ho nakoniec vybrala ako taky staly

soffa

inak moj nick mal byt ze "expert" alebo "spachtos"..to ma vystihuje.soffa,bolo odvodene od sofia-mudrost.To ma vystihuje.ja som vo vsetkom "mudra"a hlavne v tom co nemusim;-D.a smailiQa zeby preto ze sa vzdy usmievas,ako smailik????

soffa

lost ale to je dobre byt zaseknuty v 16stich 17stich..to musi byt super,svet gombicky,ziadne stresy z roboty,jedinny problem,kde dneska skoncim;-D