Ľúbim ho, ako zabudnúť

Príspevok v téme: Ľúbim ho, ako zabudnúť
zuzana999

Zalubila som sa do chlapca , do mojho najlepsieho kamaráta. On ma ma velmi ,velmi rad ,ale len ako kamošku. Niekedy sme trávili vela casu spolu, obcas mi aj povedal ze som krásna. Nieco aj mohlo byť ,ale ostali sme kamoši. On ma teraz novych kamosov,krásne baby.Chodievaju vonku.Nehovorím , že niesme kamarati, obcas aj zájdeme vonku, ale vsetko mi to chýba , ked sme boli len dvaja , ked to bolo iné .. Tie krásne časy , ked vo mne začala prekvitať láska k nemu.. Ale ja nedokazem zabudnuť a stale ho lubim.. Placem,placem placem..a ziarlim na ostatné .. co mam robiť ?.. ja to nevydržím

Sash-Haš

Je to velmi ťažké zabudnúť ale je na to viacej sposobou! 1.Hladať na nom to zlé a nie to dobré čo sme doteraz vydeli ale pozret sa na neho aj v tom zlom.
2.Nájsť si niekoho iného pretože Láska sa dá vyliečiť iba novou láskou!
3.čas!

amalka03

Keby mal ozajstny zaujem, ani partia by pre neho nebola prekazkou.Asi nie je dobre sa s nim stretavat, ked ty ho lubis a on nie a este ti aj rozprava o inych babach...
Ja by som radsej tie kontakty prerusila kebyze som bola na tvojom mieste..na co sa zbytocne trapit pre niekoho, komu je to zrejme jedno.

elsa5.5

:D:D:D,ale ja som mu to hovorila celú tú dobu on to vedel sám si je na vine:)dokonca aj ked som mala priateľa vedel o tom ja som s ním jednala na rovinu a má to tá druhá strana pochopiť:)a hovorím že tie obrúčky nakoniec nekúpil to som mu rázne povedala....medzi nami nikdy nič nebolo.

xy:)

ze to hovoris ty, ked si ho nechala az dovtedy, kym obrucky nekupil :)) nezhody vznikaju, niekto chce byt kamarat a druhy sa zalubi, no stava sa.. ved z jeho gest dotycna musi vycitit, ci ju chce ako zenu alebo ako kamaratku. ak ako kamaratku, tak by som mu urcite na nos nevesala, ze som sa do neho zalubila, ale nechala to tak a neriesila to.

elsa5.5

treba to dať jasne najavo a nie takéto domýšľanie čakať či niečo bude nebude,snívať o niečom ak tá druhá strana nemá záujem tak z toho z vysokou pravdepodobnosťou nič nebude a potom je to len také dúfanie a snívanie...

xy:)

elsa, no ja som dostala vycitavu otazku, ze preco som s nim firtovala, ked som ho nechcela? sanka mi spadla na zem - neviem ci myslel to, ked ma raz pozval na nocnu prechadzku istym velkomestom a galantne mi podal rameno a povedala som: nie dakujem, pojdem radsej normalne :D neviem, ci to chapal tak, ze robim drahoty alebo co, ale podla mna to bolo jasne ako facka :D no kazdy si vysvetli okolnosti uplne inac. no a vysvetluj potom, ze za to nemozes :D

elsa5.5

xy presne aj také citové vydieranie ja za to môžem že on sa musí ženiť ešte ja som ho nakoniec k tomu dohnala:D:D nemá to žiadny význam naozaj srdcu človek nerozkáže:)mala by to tá druhá strana pochopiť aj ked je to ťažké časom človek zabudne....