Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fimoza nutna obriezka?

svako

tak ked vravis, ze to pomaha, tak to je dobre, len nepouzivaj penu do kupela, a ani mydla tam nejak extra vela nedavaj, to ti to moze akurat tak podrazdit a mozes dostat zapal...
a este raz zdoraznim, harmancekovy, alebo repikovy caj... ten robi zazraky, kupis v ktoromkolvek obchode resp. lekarni
a stale si myslim, ze by to mal vidiet odbornik...

GhOsT

mam tam zrastene kusocek asi tak pol zrastene este menej no a ze aj to pomoze ked si to budem umivat v teplej vode ? aj to natieranie ? lebo vidim ze ked sa teraz kupem kazdy den tak to co mam zrastene tak vidim ze je to cervene ze to torsku sa odmecuje alebo tak ....

svako

ak tam mas nieco zrastene, tak by to asi mal vidiet odbornik... najlepsie bude, ked pojdes na urologiu, tym ze tam zajdes, nepokazis nic...

svako

no masticku das po kupeli v harmanceku, pochop, ze harmancek ma pritozapalove ucinky, takze je idealny na osetrovanie ran
a nie ze das prilis horucu vodu a popali si penis...
ake zrastene? sak zuzenu mas predkozku? ci aj prilepenu k zaludu? ved si pisal, ze ti to doktor nasilu strhol, takze, to uz zrastene nebude, len mozno kus prilepene, takze to odliepaj pomaly, postupne, nech si neublizis...

GhOsT

takže napr stanem ráno o 8:00 urobím si tu vrelú vodu ako napr do čaju do toho šarmančeka či čo to je no a tak si to budem roztahovať ? a potom pred tím tu mastičku na to zrastene ?

svako

tepla voda zmakcuje kozu, takze je poddajnejsia, ale nerob to len tak pri kupani, pri roztahovani ti moze koza trocha popraskat a do praskliniek sa ti dostane spina z kupela a mozes akurat tak dostat zapal... treba si uvarit repikovy, alebo harmancekovy caj a v tom to namacat a roztahovat(v nejakom lavore)...
kupanie vo vani obmedz, radsej si daj sprchu, a hygienu teraz nesmies zanedbat, treba sa umyvat denne...
no a ak sa rozhodnes pre mast, tak to budes natierat 2x denne(len to uzke miesto, nesmies davat vela masti) a roztahovat po natreti... a ten repikovy kupel si mozes spravit napr. pred vecernym natieranim...
hore, dole, do stran, to som celkom nepochopil, ale treba proste rozsirovat to uzke miesto, napr. tak ze sa predkozku pokusis dostat cez zalud cim najviac...

svako

tak zaprve, mas zaujimavu gramatiku :)
tak a teraz k teme: ak ti to robi problemy pri moceni, treba to urychlene vyriesit, kym to nebude nieco vaznejsie... jednoznacne s tym chod ku doktorke a potom od nej k urologovi, ak usudi, ze je obriezka potrebna, nevadi, aspon budes mat pokoj... ale uprimne si myslim, ze ti najskor odporuci nejaku mast(Diprosone), respektive ak sa ti o masti nezmieni, tak mu sam povedz, ze si cital na internete diskusiu a bolo to jedno z rieseni a ci by si nemohol skusit pred zakrokom... nemal by byt proti tomu...
hlavne sa tam neboj ist, to nie je tak, ze tam prides a musis sa hned dat rezat, je to tvoja slobodna vola... no a ked to budes mastit, tak to treba roztahovat, si mlady, koza je este dost elasticka...

GhOsT

No aj ja mam problém s fimozou mam 12 rokov Bol som na operaci asi 2 x a 2x u urologa a ale som si to nenatahoval tak sa mi to zrastlo prosim daloby sa to nejako viriesit okrem obrizky ? ako ste tuto pomohli je pravda ze pomaha TEPLA voda + nejake masticky ? ked tak prosim napistemi sem alebo na email : marekmesaros@centrum.sk

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Fimoza nutna obriezka? - Fórum - ZDRAVIE.sk