Zafarbené oblečenie

Príspevok v téme: Zafarbené oblečenie
mnamka257

Prednedávnom sa do práčky s bielym prádlom dostali jedny moje zelené kraťasy a všetky veci mi zafarbili na tyrkisovo. Môžte mi prosím poradiť, ako mám biele veci zase vrátiť do normálneho stavu? Prala som ich už na najvyššej teplote a programe, ktorý odstraňuje extrémne znečistenie, pridala som veľa prášku a nič. Budem vám veľmi vďačná. :-)

beta12

aj mne sa to stalo, zlocincom bola modra ponozka. skusila som aj odfarbovat, aj nejaky silny praci prasok - a nic. Nepodarilo sa, veci sme uz nosili len doma.

xxxxxxxxxxxx

Tie sacky su o nicom cela chalupa ti zasmrdi a efekt nikde ,Jedine to savo a tiezto musis vediet presne namerat koko dat na kolko napriklad na 5litrov kolko odmerok inak stale bude pradlo mesto bielej zlte .Ked to prezenes nezbelne.A wanis je tiez slaby .Ja už viem ako kolko si dat a v pohode napriklad kuchyn. utierky co mam biele dokonca su tam aj farebene pasiky a utierka mi ostane ako nova .Aj s fareb . pasikami .A to je tam aj kecup kakako a ine uzas ..

maria 333

Savo modre perex.ALe ak to zase prehnas a das moc ostanu do zlta s takym nadychom ja som si zafarbila na cerveno .Dva krat som ho dala raz bolko skoro biele. O cas som ho dala znova a bolo cisto biele.Vanis je slaby .SKusala som aj peroxidove prasky na bielenie ale obcas aj tie pomozu .Mali sacok na biele pradlo ci zafarbene pradlo.