Môj syn trávi veľa času na záchode

Príspevok v téme: Môj syn trávi veľa času na záchode
Aneta.Martin

Dobrý deň,
začala som to pozorovať už od jeho štyroch rokoch, že trávi veľa času na záchode. Tolerovala som to, v šiestom roku, keď nastúpil do základnej školy, my zavolala pani učiteľka a odporučila pomoc psychológa, hovorila, že môj syn je celé prestávky na záchode, odchádza hneď po zvonení a prichádza po zazvonení. U psychológa nám povedali, že syn je v poriadku, a že by sme to mali tolerovať. Dnes má deväť rokov a dennodenne sedáva celé dni na záchode, vychádza len zriedkavo, kvôli nemu sme museli namontovať druhý záchod aby sme mali kam chodiť my s manželom. Jesť a hrať sa nechce inde ako v záchode. Učenie mu inde tiež nejde. Snažíme sa to tolerovať ale v poslednom čase to je už veľmi ťažké. Máme sa s tým naučiť žiť alebo ísť k ďalšiemu psychológovi? Nechceme to s manželom moc siliť, každý predsa musí mať nejaké súkromie.

žažiká

maros ty mas vzdy take hlupe pripomienky...my pravdaze pozname ale to ze si poriadne vypucujes zachod este neznamena ze tam dieta nic nechyti ked tam je, spi a neviem co este tam robi to decko po dobe piatich rokov vies?

bingham

vsade dobre...na zachode najlepsie :))...no celkom som sa pobavil...ale trebalo by to riesit...predsa len...jest na zachode...no ale ked mu chutii :D

anonym_2137

Aj keď v niektorých rodinách nie je nič na tom keď rodič spí s dieťaťom, v iných rodinách VLASTNÝ rodič zneužíva SVOJE dieťa. Pani matka by nemala zavierať oči, ale sledovať, či práve odtiaľ nepramení tento problém.

žažiká

jeden gram fekálií obsahuje 10 miliónov vírusov, milión baktérií vrátane cholery, 1000 parazitov vo forme cysty alebo 100 vo vývojovej fáze vajíčka

viete si predstavit co vsetko ludia posplachuju do zachoda uz len to ked mate otvoreny cely den poklop na zachode ci splachnete zachod kolko veci sa dostane cez vas zachod do miestnosti...

žažiká

akoze, kde su zakladne veci pre zivot dietata? este nikto na vas neposlal socialku? este aj cigani svojim detom zaopatria postele...kde spis ty ked nespis s muzom? protirecenie?

co ste to za rodicia? ako je tazke rozmontovat zamku na zachode a dat tam cely zamok iny na klucik? to fakt? ked to neviete urobit vy existuju ludia co to robia. To vas fakt za 5 rokov nenapadlo? Mozno by bolo lepsie keby vas niekto preklepol, len skoda ze ucitelky co si to vsimli to neriesili viacej. Co vyrastie z toho dietata? to vas ozaj netrapi tolke roky to ignorovat a dovolit mu to vsetko? nepoznate hygienicke navyky??? a kde mate namontovany druhy zachod???v kuchyni? to tiez nejde len tak namontovat druhy zachod hoc kde...to v bytovkach take male izby niesu zeby sa niekde nezmestila postel ci ho davate do spajze? ci byvate v rodinom dome a v nejakej kolnicke ste mu urobili izbu? ja tomu nejak nerozumiem... mne sa to cele nejak nezda... ja len dufam ze to vsetko pravda nieje...

dobre

aj moja dcera spavala s manzelom ked bola mensia. asi do jedneho roka spala so mnou, neskor s manzelom, lebo v noci kopala a ja som sa s nou nikdy nevyspala. sama spat nemohla, lebo mala az do desiatich rokov vazne zdravotne problemy, stale s nou musel niekto byt. nikdy by ma nenapadlo, ze by sa to mohlo zdat niekomu podozrive. bolo to uplne normalne a vychadzalo to z okolnosti. mozno aj v ich pripade syn spava s otcom kvoli tomu, ze sam postel nema a mama by sa s nim nevyspala. moja dcera ked sa metala v posteli ja som bola hned hore. stacilo aby sa len otocila, okamzite som sa zobudila. ale manzelovi by mohol po hlave aj traktor behat, on spi ako zabity. jemu nevadilo ani ked ho v noci kopla do brucha.
na kazde spravanie su nejake dovody a nemusi to byt zrovna nic nevkusne alebo chore.