Chcem aby sa s nou rozisiel !

Príspevok v téme: Chcem aby sa s nou rozisiel !
eva1523

Nevedela som aký mám dať tomu názov , ale ide o mojho najlepšieho kamaráta.Spoznali sme sa pri práci. Má 26r., je to skvelý chlapec , pekný , rád pomôže , proste úplne fajn chlapec. Ide o jeho frajerku. Našiel si naozaj hroznú FRAJERKU. Doslova ho vždy buzeruje , vyhráža sa mu . Ked su u nás pripáda milo , ja len nechápem prečo s nou stále ostane! .. no vlastne viem . On sa bojí , že si inú už nenájde a že je rád , že ho aspon jedna lúbi. Je to taký dobráčisko ale taktiež velmi vtipný. Aby toho nebolo málo jeho frajerka má aspon 120kg ak nie viac. Viem , že nejde o krásu ale na nej nič pozitívne nedájdem. Každý mu už dohovára ale nič nepomáha. Malý už aj spory ale vždy ostali spolu. Ja viem , že on to nechce ale bojí sa že nijaká onho už nezakopne -pritom je to pekný a milý chlapec .. ! .. Čo by ste radili ??? .. Dakujem :/ :) Najhoršie je , že už rozmýšlali aj o svadbe . :( Mám ho rada a nechcem aby dopadol zle .

kafe

Nuž dievča, chcieť môžeš všeličo. Aj koňa keď dovedieš k vode, nedonútiš napiť sa. Rozprávať si sa o tom s ním rozprávala. On sa musí presvedčiť na vlastnej koži, že rozmýšľa zle. A kým nezmení mienku o sebe, tak bude s frajerkou.
A dievča všimla si si, že robíš jednu vec presne tú istú ako tvoj kamarát? A žiadna rada nepomáha, ty si furt budeš myslieť, že robíš správne, ak sa montuješ druhým do vzťahu. Nie, neni to správne. A keby sme sa postavili aj na hlavu tak to nepochopíš (rovnako ako nechápe kámoš, že robí chybu). Ľudia musia k správnym rozhodnutiam aj dozrieť.. aj ty raz pochopíš, čo teraz robíš zle a rovnako i kámoš.

trala

ja evu viem pochopiť my sme mali podobný problém s bratom fajn, pekný chalan sa zaľúbil až po uši ona síce nebola až taká mrzká, ale tiež mala dosť nevypočítateľnú povahu...a skončilo to asi tak, že po roku manželstva sa rozviedli...

soffa

eva nestaraj sa do nich.teba je vies co potom.mne skor pripadas ze ziarlis.mozno su stastni,len ty to nevidis.keby mu to fakt vadilo poslal by ju do certa.nestaraj sa do inych ,daj im pokoj,to je to najlepsie co mozes urobit

eva1523

Nie , NIČ k nemu necítim NIČ .. Ja len viem , že sa chudák trápi . Proste tu neide o mňa ale onho. . . nepochopili ste ma . Ja ju nenávidím za to čo s ním robí, že ho buzeruje , atd atd .

uhlie

Mala by si zmenit svoj jedalnicek, aby si sa stale jeho typom a mohla konkurovat jeho priatelke. Jedz torty, nanuky, zakusky, mastnu bravcovinu, pivo a kndeliky. O pol roka daj vediet, ako si pochodila.

Nicoll

Eva,pozri je to dospely chlap a predpokladam,ze je dost rozumny na to aby nalozil so svojim zivotom,tak ako najlepsie vie a ako ON chce,ak chce byt s priatelkou tak nikto nema pravo zasahovat im do vztahu.Nech je jeho priatelka akakolvek,tak vie preco s nou zostava ci dokonca planuje buducnost,ty mu mozes priatelsky povedat svoj nazor,poradit ak bude potrebovat, ale tym to konci,viac ti neprinalezi.

Myslim si,ze tvoja angazovanost co sa tyka ich vztahu neni namieste,tak ti radim trocha brzdi.Aj ked to asi myslis dobre,tak ich nechaj tak, ak kamarat robi chybu pride na to sam.

Aja02

Mňa by zaujímal názor aj druhej strany, pretože dotyčná slečna, ktorá založila túto tému na mňa zapôsobila dosť majetníckym dojmom. Priam z teba srší tá zloba, čo k nej cítiš a závisť. Nie závisť z jej výzoru, ale z toho, že tvoj kamarát si nezačal s tebou, ale s inou. Dosť to z teba cítiť. Je fajn, že ste kamaráti, ale takto sa kamaráti určite nesprávajú! Teba do ich vzťahu nič nieje, tak sa prestaň do nich starať.
Možno som hnusná, ale takéto osoby ma vedia neuveriteľne vytočiť.

Annika1987

Pozri sa na to objektivne - on vie, ze s nou je len zo strachu zo samoty, on vie, ze ty chces, aby sa rozisli, ty vies, ze on to vie, tak co cakas, ze ti kto poradi? Vsetci vsetko vedia. Je to len na nom.

eva1523

Takže- nie necítim k nemu nič viac ako výborný priatelský vzťah a áno povedal mi to že je s nou koli tomu a mali sme už taký rozhovor .. :/ :D ja len sa bojím onho