Sosovky TopVue od Pegavision

lochness

janka, ja som si uz medzitym tie TopVue Monthly kupila a ostavam pri nich, super cena, este aj skusobne zadarmo, vobec ma nepalia nestipu nevysusuju sa (hoci v silno klimatizovanych priestoroch alebo po nejakych 12 hodinach si davam kvapky), takze ja som rada ze som ich kupila :) neviem ake su tie Daily, ak je to rovnaky/podobny material tak by to mohlo byt fajn, hoci ja som mala predtym sosovky s vacsim obsahom vody a boli horsie nez tieto co maju menej... ja radim vyskusat, lebo to co sadne jednemu nemusi druhemu... myslim ze aj na tieto je tam daka akcia ze skusobne a ked nie mozes si vybrat daco ine

jankaaaaaaaaa

tiez ma zaujimaju n ejake skusenosti s tymito sosovkami - TopVue Daily . ja som doteraz pouzivala dailes all day comfort.. a tieto top vue maju vyssie percento vody, preto ma zaujali, ale zase maju vacsi priemer ako tie dailes.. tak neviem..

lochness

vdaka :) o tych som uz pocula ze vraj su dobre, tiez rozmyslam ze ich skusim niekedy (uz som skusila asi 5 druhov a stale mi nieco nesedi :)) daju sa aj objednat zo slovenskych stranok tak ich vyskusam raz :)

Annika1987

Tak uz viem :). Je to na stranke www bodka kontakto bodka cz. Je to na dobierku, ale neviem, ci nie len v ramci CR. A konkretne su to mesacne cocky Air Optix™ (O2 optix™) 6 ks. Odporucam :).

Annika1987

Nemam obal teraz so sebou, budem to vediet povedat o tyzden, tak ak nezabudnem, napisem ti to sem :). Objednavala som si to cez internet a vobec neboli drahe.

lochness

annika a co je to za znacka? znie to dobre :))

jo, su to dioptricke, prave som ich nasla na jednej stranke ze su to nejake nove a daju sa objednat dokonca skusobne (1 alebo 2)... takze ich asi vyskusam, len chcem vediet ci ich uz niekto mal

Annika1987

Ja nie, to su dioptricke? Lebo mam skusenost s novymi, ktore som si nedavno kupila. Ide o to, ze su priedusne a vobec, ani neskoro vecer po celom dni, necitim, ze by mi v oku vadili. To je prva znacka, pri ktorej necitim ziadne nepohodlie.