neposluchaju ma nohy

squash

motoricke poruchy tohto typu boli pozorovane u ludi ktori vysadili AD, aj po niekolkych mesiacoch. mal by si ist k doktorke. nahodou nepijes colu light?

sureves

no fajn, preslo par dni, isiel som aj na bicykel ale nepreslo to.....vsetci ktorym som to povedal povedali ze je to len "preto lebo sa malo hybes".....lenze to neni z toho....ja nemam slabe nohy celkovo....ja mam chvilky kedy ma prestanu posluchat nachvilu stratim silu, podlamuju sa mi, akoby ich ovladal niekto iny, trva to par skund max. minutu a potom to prestane a zase su pevne.....nie je to velmi viditelne lebo ich ako tak ovladnem ale sem tam sa mi podlomia tak ze so mmnou mykne.....neviem preco by som isiel za doktorkou ta tiez povie len ze sa viac hyb......je to fakt len z toho?....raz som bol na operacii po ktorej som tyzden nevstal z postele, len na zachod a jest, druhy tyzden som mohol chodit aj do skoly ale nemohol som behat ani nic podobne....a nohy ma posluchali nemal som ich slabe....teraz som par dni doma a zacalo mi toto.....

úlik

ak stale sedis pri pocitaci, tak nemas dostatocne prekrvene koncatiny. to ma vplyv aj na nervove drahy, takze kludne mozes mat taketo prejavy. ale ako tu uz spomenul parafan moze to byt aj nieco vaznejsie. sklerosa multiplex sa prejavuje v takom mladom veku. niekedy zacina poruchou videnia. mas akoby na sekundu pocit ze nevidis na jedno oko a pod. ale moze to byt aj nejaka borelioza. nepostipal ta kliest? ale to asi nie, ked si stale doma. iba ak nejaky kliest z internetu.. xi-xi

parafan

nechcem strasit, ale moze to byt nejaky priznak nadoru na mozgu, alebo svalovej distrofie alebo sklerozi multiplex. Ak je to naozaj take, ze si tie nohy nevies ovladat, co najskor navstiv lekara

sureves

parada, ja nemam ani 20....:D....blizsie ti vek neprezradim....:D.....ale ja som celkovo take drevo aj hlava sa mi toci a tak....raz som aj zo stolicky spadol....sa mi vsetko zatocilo.....myslim ze nedostatok pohybu robi svoje.....

sureves

no.....neviem kde presne je ktora latka obsiahnuta ale vapnik by mi chybat nemal....pijem vela mlieka kazdy den a aj syr jem skoro kazdy den.....