Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chili burner/ pomôže?

Príspevok v téme: Chili burner/ pomôže?
matulda

Ahojte :), pred dvoma dni som si kúpila prípravok chili burner, a som zvedava. píšu že to je prírodne, no aj tak sa bojím trochu toho :D, s čili papričkami mam dobru skusenosť ale strašne am palia v ustach, aj na zachode :D, tak som chcela skusiť toto, beriem to už dva dni a zatial pohoda, ale kto ma s tým už dlhšie skusenosti prosím. Pravdaže nečakam že z toho zazračne schudnem, cvičím pravidelne, jem relatývne zdravo, jediné prehrešky su sladkosti. ako som si dala prvu tabletku nejak chuť na sladke nemam, a jem vela zeleniny, no stale to nejak nejde :), tak dufam že ma toto nakopne :))

Za odpoveď ďakujem

FIlko1984

No kupil som jedno balenie tak uvidíme že čo to somnou spraví. dufam že aspon tých 10 pojde dole :P TU čítam že to funguje vaserecenzie.eu
niektorí píšete že to nefunguje. Tak ja nwm. uvidm

Peter Galko

Pozri recenziu na stránke www.polakova.sk a pochopíš, že investícia do prípravku chilliburner sú vyhodené peniaze. Vyskúšaj radšej jesť ovocie a zeleninu.

Aďka13000869

Ahojte, behom dvoch rokov som pribrala 10 kíl, zo 47 zrazu na 57. Bola to pre mňa veľká zmena a bohužiaľ som aj zlenivela. Tak som chcela pohodlným spôsobom schudnú a kúpila som si CHILLIBURNER 30 tabliet.Hľadala som rôzne názory na forách a nevedela som ako presne bude reagovať moje telo. No po mesiaci užívania tabliet bez cvičenia som schudla 2 kilá a išli aj nejaká centimetre dole zo sthena 3cm z pásu 2cm zo zadku 2cm a z tých tzv \\\" dievčenských bočníc\\\" zišlo 7 cm ... veľmi sa teším a uvažujem o ďalšom balíku a potom budem mať želané rozmery :)

79kikina79

Ahojte, ja sa pripajam k @mysteriouns, tiez som bola velmi spokojna s chilliburnerom ked som ho brala. Prestala som mat chut na sladke a ovela menej som jedla. Pytala som sa v lekárni a potvrdili mi ze je to prirodne. Teraz ho uz neberiem pravidelne, len ked si idem zacvicit, tak si supnem jednu tabletku predtym. Viac vypotim :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chili burner/ pomôže? - Fórum - ZDRAVIE.sk