Prečo tu zabíjate čas?

Príspevok v téme: Prečo tu zabíjate čas?
Viki-kiki

tak raz za pol roka sem zavitam a zistim, ze len co zacnem citat temy, uz sa prilepim a tak to bezi par dni, pokym sa nespamatam. za ten cas skoro nic neurobim, praca mi unika a s nou aj vzacny cas. ked sa konecne otrasiem a zacnem frcat ako obvykle, uvedomim si, kolko casu clovek na tom internete zabije.
su aj taki, ktori sa nedokazu otriast a premarnia cele roky citanim osudov inych a komunikovanim s neznamymi ludmi. za ten cas ich vlastny zivot ide akoby mimo nich. oni nic nedokazu, nic nedosiahnu. cas, ktory by mohli vyuzit ovela produktivnejsie, premarnia.
je naozaj pravda, ze ti uspesni si to zariadia inak, ti nezabijaju cas na internete, iba ak rychlym hladanim nejakej dolezitej informacie. ked ju ziskaju, venuju sa zase svojim zalezitostiam. na takychto forach su skoro stale ti isti prispievatelia. keby mal kazdy z nich popisat, co vo svojom zivote dosiahol, asi by toho vela nebolo.
neviem, cim to je, ale asi mame malu schopnost urobit svoj vlastny zivot vzrusujucim a zaujimavym. preto si nudu vyplname tliachanim a zbieranim pre nas casto nepodstatnych hovadin.

smajliQa

konvalinka

ja sa zase prichytim casto pri tom, ako ty hovoris ze sledujes ci su vyrobky vhodne alebo niesu,,,, tak ze minam viac ako inokedy, lebo ked tu niekto ospevuje nieco, tak hend samozrejme musim vyskusat, naposledy jak ten kokosovy olej, no do paroma a hned 8 ecek v riti :D

BIBISA

uz si sa niekedy nazmyslala nad vyznamom toho slova??? ze KURNIK SOPA :D:D:D to sa rovno moze hovorit ze.. STODOLA CHLIEV :D:D:D:D

konvalinka19

Zaujimava tema.. tiez patrim do skupiny ludi, chodiacich sem v ramci pracovnej doby, ko odreagovanie sa a rozptalenie od urcitych povinnosti .. ked pridem domov uz malokedy zapnem pc. kedze donho pozeram 8hod. denne a niekedy aj viacej.. doma uz ma ani nenapadne ho zapinat.. maximalne otvorim mailovu schranku aj to len pripade ked ocakavam nejaky dolezity mail.. neviem ci uz sem niekto chodi a vysedava tu cele dni ked nemusi.. anie je na skodu obcas sem prist a popisat s neznamymi ludmi a oddelit sa od realneho sveta.. najradsej citam temy ako - "ake mate skusenosti s ... (nejaka kozmetika), dozviem sa dost veci a je pravde ze na zaklade rovnakych skusenosti si vyrobok ani nekupujem a naopak. :) a dalsia pravda je ze clovek rad riesi problemy inych ako by mal riesit tie svoje :D :D

smajliQa

bibisa nemam :D:D:D ja som tu inak tiez zalezena cely den, ked robim.. vzdy len cakam ze kto konecne prispeje, nech mozem reagovat :D

User_37597

no tak to si ma mala ku komu prirovnat :D
smajliqa nemas nahodov msn?nemam si s kym pisat cez robotu ked sa nudim :D

User_37597

davate mi fakt dobre rady :D
potom ked budem v novinach ze pohorsujem okolie a ze som uchylacka tak vam zamavem na kameru :D