Život...

Príspevok v téme: Život...
_Cry_

Vidím , cítim , počujem .. teda vnímam ale aj napriek tomu mám pocit že nežijem .. Tento život je pre mňa len záťažov ! Musím žiť pre iných ... pre moju rodinu , preto aby som niečo bola a aj tak mám pocit že som veľké nič .. Kedysi som sa ráno budila s úsmevom na tvári a teraz sa budím so slovami : \\\"a k*rva ďalší deň predo mnou\\\" ... Prostenechápem načo je to celé odbré kam smeruje celý ten život a o čom celý život je ...

Genesis

sway

v tomto case a priestore ta mozno obklopuje stastie a uspech :) ... na tvojom mieste by som ale moc nevyskakoval :) bo je velmi pravdepodobne ze sa zmeni cas a priestor a zmeni sa aj to co ta obklopuje a tebe zmizne usmev na tvari :)

Genesis

heh :) ja si vzdy rano pomyslim to iste :)

rozhodne v tom nie si sama :) .. zivot nedava zmysel plno ludom preto sa vela z nich uchyluje k nabozenstvam a k blbostiam ako su secret pripadne k pozitivnym sugesciam atd atd.

1angelina23

alebo... si pusti nejaku dobru hudbu a sprav nieco co ta spravi stastnou, daj si zmrzku,sprav nejaku zmenu,odosobni sa:)))

mate59

veď zmyslom života je, aby sme žili pre iných, pre svojho partnera,deti,rodinu, je to poslanie, nie pre seba.Maj pred sebou svetlý bod, nájdi zmysel a hodnotu života, ak si to skorej mala, niečo sa pokazilo a le nájdeš znova tú správnu cestu.