Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Juchu

Tak to je parada, ze spolu dobre vychadzate :))
Ani sa nehadame, skor mame teraz taku chvilku "odcudzenia" lebo mame obaja kadejake starosti a byvame spolu aj omnoho menej ako doteraz... Ale to je len prechodne... Teda dufam...
Carey co diplomovka? Mne ako zacala skola, tak nemam na nu vobec cas... Neviem preco trosku nezohladnia konciacie rocniky, mohli by si odpustit seminarky, domace ulohy.. No nic, teraz mam v robote troska kludnejsie, tak idem pisat seminarky :-/ A diplomovku mozem pisat po nociach :-/

carey

Juchu ahoj :), na navsteve sme boli u priatelovej sestry, oni maju 3 deti, jej manzel je tiez super...tak sme pokecali, bolo super, som rada ze mam s nimi taky dobry vztah.

A co sa deje medzi tebou a priatelom? Sa nejak hadate, alebo?

Juchu

Ahojte dievocky :) Tak vidim, ze sa vam dari :) Len dako malo pisete :( Urobila som si cajik, ze vas precitam a ani vychladnut mi nestihol a docitane...
Carey tak super, ze si mala pekny vikend a kde ste boli na navsteve? U priatelovych rodicov? (neviem preco ma napadla tato moznost :D )
My sme boli v tej Velkej Fatre, no zazitok :) 2 hodky sme sa trepali autom 17km, lebo sme si chceli usetrit cas, aby sme hore nemuseli slapat a dat si len hrebenovku... No nakoniec cesta bola taka rozbita, ze peso by sme to asi skor vybehli ako na aute :D Inac vikend celkom OK, s priatelom mame teraz take blbsie obdobie, takze vylet mohol byt aj lepsi, ale nevadi...
Danielka - to rozmyslam, ze u vas v BA je asi ta nocna obloha vynimocnejsia ako u nas :) Som fakt rada, ze byvam tu, v strede prirody.. Len keby tu bolo viac roboty :( Ale do velkomesta by som ist nechcela.. Stacil mi na jeden den Krakow a ten chaos tam :)

Maoamka - kde si???

carey

Cavte, tak zelam krasny den a uspesny tyzden.
Ja som vcera bola na navsteve, padlo mojito :), nejaky ten kusok cokoladky, velmi pekny vecer, tento vikend som si uzila nadmieru.
Snad ste sa aj vy mali fain. Uvidime ako dopadne tento tyzden

Mrska Silvuska

Dobré ráno papuľky moje, ako ste víkendovali?
Dnes ráno mi skoro riťa zmrzla, ako dobre, keď sa v dopravných prostriedkoch kúri:-)))
Počas MS som nebola cvičiť, tak to už treba tento týždeň napraviť.....hneď mi prestane byť zima zimočka....
Maoamka - s tebou čo je, málo ťa tu vidím....
Pekný deň vám prajem.

xdanielax

carey - ved ja nehovorim, ze nezdrave. Len ze ja tie morske veci moc nemusim. Ale jasne, dobre na tom je to, ze mozes poochutnavat aspon vsetko, co chces a nemusis si vyberat len jednu vec :-) Takze zazitok urcite.

carey

xdanielax- No isli sme vynimocne, bola som pozvana, boli sme viaceri a strasne som chcela ochutnat tie morske priserky a sushi mnam :), bolo to super a odporucam to kazdemu teda raz za cas :D...a v podstate to ani nie je nejake nezdrave, keby si si dala viac zeleninky, kuracie masko sak to nic nie je. Ja som chcela ochutnat skoro zo vsetkeho, sak zas tam nepojdem dost dlho

xdanielax

Ahoj :)
ja som sa prave vratila z prechadzky, este stale nakapata, tak cviti zacnem az od zajtra radsej. Dnes sa len tak zlahka chodza.
co sa tyka jedla, mam kramy a vcera vecer, kratko po tom ako som vam napisala, som dostala taku chut na sladke, ze si ani neviete predstavit!! Lenze doma nic (asi aj nastasitie), tak som to nejako musela "pretrpiet" s kavou a cajom :D Radsej som si zaliezla do postele.
Inak jedlo relativne okej vcera (len po obede som mala kusok cokolady), no dnes som si prave teraz po obede supla dalsiu malu sladkost, co nie je velmi rozumne, ale tak co no .. A idem si spravit kafco.
Tiez ma nasledujuce dva tyzdne caka dost vela prace, takze musim zacat uz dnes pre istotu, aj ked viete asi jak to je, ked je toho vela a clovek by mal...to sa mi zakazdym nechce :-)

carey - ta restika ... ja by som tam asi hladna zostala :D ale restauracii takeho typu som este nikdy nebola, moze to byt kazdopadne zaujimave. Ja si predstavim, ked som niekde a su tam bufetove stoly, to su jake kobylky vzdy pri nich :D :D

carey

Cavte, tak my sme vcera boli v azijskej restauracii a tam to tak funguje ze jedz kolko vladzes :D takze som si nalozila 5 tanierov a jedla az kym som nebola uplne plna...ale super to bolo, mala som rozne krevetky, zeleninove zavitky, sushi, ovocie, zeleninku mnam. Ale nic pre chudnutie...dnes uz snad budem normalne papat.