Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Maoam

nehnevam, len som bola maximalne vytocena a pena mi sla z ust, lebo som sa citila nepochopena :-/, pritom som potrebovala len pomojkat

no, my ked sa hadame, tak lietaju utierky, vsetko...on total impulzivny a ja sice väcsinou kludas, ale ked to roztocim, tak..

xdanielax

Juchu - tusim to mas s tym gyn tak ako ja. Aj ja uz MUSIM!! takze ideme do toho! :))

dobru aj tebe.
mas super vztah, opatruj ho :-)

Juchu

smile - 6 rokov - bez prestavky :) u gynekologa som s tym "bola uz viackrat" :D raz mala dovolenku, raz ked som mala ist som dostala kramy - a som sa nepreobjednala a celkovo, ked sa odhodlam jej zavolat a objednat sa - tak nedviha.. A v auguste som musela chodit pravidelne do roboty, tak sa mi az tak nedalo... Teraz v septembri budem mat na to viac prilezitosti, tam ist.. Len ked ja tak nerada chodim po doktoroch a kedze slabe kramy nebolia, tak sa mi nechce :( Ale uz pojdem!!!
danielka - presne! On je nekonfliktny, nikdy (teda minimalne) mi nieco vycita a preto sa asi tak doplname :) Ale ja mavam taketo chvilky tak max. raz za mesiac - cez kramy a on vravel, ze to pocuva tak jednym uchom dnu, jednym von (ked si na tuto vetu spomeniem vramci mojej chvilky ma to este viac naserie) Ale lubime sa :))
carey - jaaaj, kvoli viere sa ludia dokazu tak strasne hadat... My o tom vonku s partiou vedieme nekonecne rozhovory, kedze kazdy z nas veri v nieco ine :D
Dobru noc vam prajem :) Idem si citat podklady do roboty :( budeme mat piatok audit - ble

xdanielax

maoam - ja len dufam, ze sa na mna nehnevas, ale jednoducho som to musela napisat .. tak ako si napisala aj ty.

carey - no to su teda hadky...hm :) Ale ja som tiez dnes viedla podobne debaty.
Ale viem s kym sa o takych veciach netreba bavit, resp. len velmi neutralne. Niektori ludia su na to citlivi.
Mna minule jedna osoba skoro prebodla pohladom, ked som vyjadrila svoj nazor na to, ze u nich v dedine vyberali na opravu kostola a ten knaz verejne cital kto kolko prispel!!! Tak som to uz nejako zrejme nevhodne pomenovala a uz bol "ohen na streche" :))

Maoam

Juchu: mne momentalne vsetko blbne tiez, MS sa mi vkuse posuva, aj o tyzden, 10dni a potom trva 9-10 dni namiesto 6 ako dovtedy, nechapem to, nepaci sa mi to :-/

Carey: jj, je toho velmi vela, na gulku ak mam byt uprimna

cim ta vytocila kamoska? utokom na vieru? kks.....

Maoam

baby, ja som to napisala tu preto, lebo som sa citila total, ale total nepochopena

je pravda, ze som dost mimo zmyslov momentalne a uz iba metlu mi treba, aby som odletela ako striga na nej

smilestarr

Danielka ahoj, aj ja sa teším na zajtrajšiu 25ku ..
No ja čo som chodila s mojim ex, bože to nechápem do teraz, my sme sa k sebe vôbec nehodili, no a on sa tiež nevedel hádať . On bol skôr ticho a mňa to neskutočne vytáčalo a ešte viac dráždilo :D Potom sa on vyžaloval svojej sestričke a potom to šlo cez ňu ..To bolo ... :) Ešte že sa to už skončilo a rok už o ňom nemám ani najmenší šajn.
Aa ja idem teraz cvičiť v piatok ...zajtra mám pauzu :)

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: s.exps.me

xdanielax

Juchu - zrejme preto si aj rozumiete, ze je nekonfliktny, a ved on urcite vie, ze ho mas rada, mu to davas najavo medzi tymi vybuchmi :)) ved o tom to je, o akceptovani.

smilestarr - supeer, bezkyna, perfektne :-) tesim sa normalne. od zajtra zas chladocek, tak pojdem aj ja, si ma inspirovala.

carey - ja som sa s mojim prvym frajerom dokazala nehadat vyse roka. A potom, ked sme sa prvy krat pohadali som mu vytkla, ze s nim sa ani hadat neda :DD uplne si na to spominam, ale on fakt bol hrozny, on sa vobec nevedel hadat. :))))

baby, takze endorfiny funguju? :-)
mne sa zda vzdy komicke, ked si fucim v posilke, spotena cela, pricapnute vlasy mokre a niekto mi povie, ze dobre vyzeram :D (a vyzera, ze to mysli naozaj)

carey - a cim ta kamoska vytocila?