Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Juchu

Mna taketo vojenske az tak nebavia.. Ale vojakov v uniformach by som si pozrela :D Tak sa zabav Carey...
Kazdy mate nejaky program na vikend... Hmm... Ja idem asi oddychovat :)

Smile - myslim na teba, bohvie ci uz randickuje :D

carey

Juchu - hej je to kvazi vojenska akcia s historickou bitkou na zaver pre verejnost, kona sa kazdy rok :))

Je to priatelov konicek, on chodi kazdy rok, ja som este nebola, bude to urcite zaujimave, tesim sa lebo sa odreagujem.

Ten simulant korcul, asi je to to co myslis ty, pohyby do stran ako keby si korculovala

Juchu

Svalkova obcas celkom dobre padne :) Hlavne ked dlho necvicis a zacvicis si, tak potom sa ti to pri kazdom pohybe pripomina - vcera si cvicila, super; vcera si cvicila, super; vcera si cvicila... Juj, dala by som si taku svalovicu :D

Ten simulant korcul (???) to robis take klzave pohyby do sikma? Ako na bezkach? Ak hej, tak viem.. Ak nie, tak wau, v zivote som take nieco nevidela!

S tou Saharou si ma riadne zaskocila... Uz som sa zlakla ze na Zahori, je umelo vybudovana nejaka pust, alebo nebodaj prirodna! Ale googlila som, to by mala byt daka vojenska akcia, vsak? Priatel je vojak, alebo to ma ako konicek?

carey

Ci zajtra nie, ale v nedelu...zajtra totiz ideme na Saharu (Zahorie) s mojim co som vam asi spominala, celodenny vilet, takze zbalim vela vody a jedlo do batohu a ide sa :)

carey

Cavte, moje dnesne rano tak nic moc, ale pokusim si ho dako zlepsit. Nechcem o tom hovorit, urcite mi rozumiete.

Boze taku svalovicu mam, hlavne na prsiach a ramenach. Dali nam do fitka taky novy kardio stroj, ako keby simulant korcul, tak dnes by som to rada vyskusala.

Juchu - dakujem za vcerajsie objatie., inak mas uzasne miery, si kočka :) ja napisem zajtra svoje

Juchu

Danielka - prveho septembra? Jaaj, tak to je zachvilku, akurat sa ti minie tych tvojich 7 dni zadarmo :)
Ides na Uprising?? Jeeej, zavidim (v dobrom). Aj my sme chceli ist, ale dako neskoro sme sa spamatali.. A uz je to na nas prilis drahe (ked este zaratas cestu a vedlajsie alkoholicke vydavky :) )
Tak si to uzi a potom poprosim presny opis ako tam bolo :)
Den mi zacal dobre :) Merala som sa, vazila.. A som prijemne prekvapena :) :
27.6./24.8.
prsia 90/89 (toto ma teda nepotesilo)
pas 67/65
boky 95/93
vaha 60,7/59,1
sadlo 87/85
stehno 56/55
lytko 35/35

Takze mi to dnes celkom zlepsilo naladu :)

xdanielax

Juchu - prveho septembra otvaraju, takze pojdem pozriet, zhodnotim a uvidim :)

Ako vam zacal den? Ja mam velmi rada tieto rana, taky sviezi vzduch..o chvilu to uz bude zase neznesitelne, ale pocuvala som dnes v spravach ze z dialky od Maoam ide studeny front, tak snad si ho tam Maoam nenecha ! :-)))

Dnes idem pozriet na Uprising, tak sa uz tesim na vecer, bude teplo, aj minuly rok som bola cely cas az do rana len v kratkom rukave vonku, to bolo super!

carey - ako dnes, uz lepsie?? Vsak taka tajomna si, ze sme vsetci zvedavi :D (teda minimalne ja-vsetci) :D

Smilestarr - den D den D !!!!

Juchu

Smile - budem na teba zajtra mysliet :) Drzim palce :)

Danielka asi je fakt lepsie, ked je to blizsie.. Len bohvie kedy to tam pri tebe otvoria.. Ci uz vies termin? To bude fajn, ak tam budes chodit hned od zaciatku. To tam bude este take cerstve, vonave.. A budes povazovana za staru znamu klientelu :)

Carey, nebud smutna... Posielam ti objatie na dialku :) Verim, ze zajtra bude lepsie :)

Dobru noc dievocky... Zajtra vstavam do roboty :(