Plastika prs / silikony

Paulinka89

ja by som sa chcela poradit .... idem si dat zvačšit prsia a chcela by som sa opýtat či nemáte skúsenosti s odborníkmi zo Zvolena ,,,

Magda123

Ahojte holky, chcela som sa iba podeliť o skúsenosti so super matracom, ktorý je určený pre spánok hlavne po operácii pŕs, napríklad sa dá vytvoriť priestor pre prsia odobratím časti matraca v oblasti hrudníka. Odporučila mi to známa a našla som ho na týchto stránkach iba-pre-zeny.sk. Počas spánku ma nič nebolelo, vrelo odporúčam :-)

tanda

nelka425

ahoj.. ja som bola pred mesiacom v chirmede v KE a urcite by som nikde inde nesla, som velmi spokojna.. skus temu silikonove prsia... :-) je tam toho popisane ovela viac a mame aj svoju galerku, kde si mozes pozriet fotky pred a po, pri kazdej je aj klinika, velkost, tvar a znacka implantatu..

hmmmm???

JEZISI KRISTE TA INA INKA CI AKO SA TO VOLA TO JE AKA CHUDERA??? NACO SEM PREBOHA IDE KED NEMA KOMPLEXY?? NECHAPEM;CO NELEZIE RADSEJ DO MASTALE KU KONOM...VED KED NEVIE PORADIT TAK NECH SI TIE SVOJE BLBE RECI NECHA PRE SEBA!!!!!!

ach boze1

biasa
super! uplne s tebou suhlasim! Niekto zalozil tuto temu preto, ze ma problem a potrebuje poradit. tak ked mu niekto nevie poradit, tak nech sem nelezie, pretoze na jeho nazory nikto neni zvedavy! co je koho do toho, co si ty barbinka alebo cojaviem kto este myslite o silikonoch? kazdy ma iny problem a ty na tvoje problemy tiez urcite hladas rady, tak si predstav ze tebe by niekto takto odpovedal... no fakt pravda, ze sa musis hrozne nudit alebo byt frustrovana...a ta druha takisto. boze kolko chorych ludi na tomto svete

nelka425

Ahojte babenky....vidim,ze tu vznikaju dost ostre nazory na silikonove prsia,ale nevadi ja sa len chcem opytat kde je najlepsie si dat v KE urobit silikony,lebo by som mala zaujem,ale je tu toho tolko,ze si ani neviem vybrat.Prosim poradte mi,ak mate niekto skusenosti

veronika

Avojte, no tak su tu niake babenky ktore maju tu operaciu za sebou a poradili by mi?? mozete pisat aj na mail na Nika1258@azet.sk. Dakujem moooc