Vodičak

lost

no papier k lekarke mne dali v autoskole, cize v podstate som dosiel len tak ze OP a nic (zaplatit sa da vzdy aj neskor)...

popripae im zavolaj co si mas priniest :)

ale aj ked neprinesies nieco.. vzdy sa mozes otocit domov a priniest to zajtra :) alebo v ten den ak stihas :)

system

intruktor povie (asi naraz celej skupiny ekd uz budes zaradeny v nejakej) ze do toho a toho datumu doniest potvrdenie od lekarky ze mozes proste robit vodicak ze si nato sposobily. nepametam celkom ale myslim ze na zapise sme mi nerobili vobec nic. :)

lost

myslim ze len OP.. ale musis ist aj k lekarke.. aby ta vysetrila ci nie si (farbo)slepy atd..

ale ja som to robil len tak, ze som prisiel do autoskoly a povedal im ze by som sa chcel zapisat do kurzu a uz ma usmernovali :)

ozaj, a este peniaze :D

system

peniaze (ak platite vopred), dobru naladu a pero pripadne zdrap papiera aby si si mohol nieco poznacit. prebieha to nasledovne: prve hodiny mas len teoriu normalne v nejakej miestnosti, potom sa dohodnes s instruktorom na trenazer (alebo rovno na cvicisko) potom mas jazdy po meste. a na zaver skuska :) vsetko vam povie instruktor ;)