AKO PRESTAT FAJCIT?!

kveta

to teda znamená, že teraz nebudeš sedieť pri PC, zdvihneš sa a ideš von alebo zober deti ak nejaé mate v okolí, chod sa s nimi hrať, vecer rob niečo s čím zamestnáš ruky len nesed a nemysli na to ako by sis i zapálil a vyluč tie činnosti kedy ti najviac chutilo fajčit napr.v krečme sedieť s kamošmi, to by si nezvládol nezapalit si tam. A takto to rob cca pol roka, mne to tolko trvalo, kým mi už nešla na chut cigareta ani ked si pri mne niekto zapálil, potom mi už skôr vadili lebo som mala cisté plúca

kveta

nestačí zahodiť cigarety, musíš celkovo zmenit celý životný štýl, priatelov, skoro všetko, inak ta to bude stále lákať

stratocaster

Nic v zlom ale tu som este dajak nevidel ani jeden sposob ako prestat fajcit...dnes som roztrhal a zahodil balicek cigariet do kosa,a uz som nefajcil asi od 14:00...momentalne mam dost psycho pocity:)

123456

heh ja ked som prestavala asi pred dvoma rokmi prvy krat, tak som luskala slnecnicu :D aj pri pive... este ze bol barman kamos a nevyhodil ma... vsetci luskali so mnou a po zemi bol z toho bordel :D :D :D

brunuska

samozrejme dolezite je rozhodnutie, silna osobnost=pevna vola a potom zamestnat ruky :-)zavislost treba nahradit zavislostou-samozrejme takou z ktorej sa zas nebudes musiet dostavat a hra na gitaru moze byt velmi fajn.

stratocaster

Ja zase hram na gitaru,ale nikdy ma nenapadlo ze by ma ona odnaucila fajcit...ked pisete ze treba nieco robit s rukami aby clovek nefajcil...;)

brunuska

123456 dakujem ze si mi odpovedala-tipovala som sice sport-ale tvoja zavislost je omnoho lepsia-pretoze zamestnavas ruky-co je pri odvykani od fajcenia to najdolezitejsie-zrazu nevies co s rukami.

123456

brunus nechci vediet :D ale ne... som zavisla na koralkach, drotikoch, som zavisla na vyrobe bizuterie :D tento talent som v sebe objavila minule leto... nebavi ma ani tak nosit ju, ako skor vyrabat ju :D je to piplacka, troska zaberak na oci, ale na druhej strane si myslim, ze je to vzdy lepsie, ako do seba tahat dym :D

stratocaster

zo dna na den sa pokusam prestat oddnes,toto forum je ako poistka keby ze to vzdam...a vzdy som to vzdal,vstal som o 11 taze nefajcim uz 45 minut:))drzte palec aby to bolo viac:)