Som strasne neschopna

Príspevok v téme: Som strasne neschopna
nestastniica

Uz mam odjazdenych 7 jazd v autoskole, a ja jazdim ako keby som len jednu jazdu mala :-((. Neviem chodit po krizovatkach, ked vychadzam z vedlajsej na hlavnu a je dopravna znacka daj prednost v jazde, ja neviem kde presne mam zastat, bud zastanem skoro, ze musim este raz zastat, alebo mi instruktorka vycita, a zastane za mna. Neviem vchazdat do kruhovevo objazdu. Ked vojdem na parkovisko a vidim tam tych ludi a auta, tak ani neviem ako sa volam, nie to este v klude zastat :-(. Som strasne neschopna. Budem si musiet priplatit zrejme vela kondicnych jazd kym pojdem na skusku :-(. Dnes mam z toho uplnu depresiu, ze som taka nesikovna. Potesi ma aspon jeden z vas a povie mi, ze urcite sa to este naucim?Alebo sa mam na to cele vykaslat?Ach jaj

hmmmmmmmmmmm

nestastniica, nezufaj,naucit sa naucis.skoda,ze na Slovensku sa nemoze jazdit/ucit pod dohladom ako je to napr v Britanii, kde bud si platis instruktora alebo niekto kto je nad 21 rokov stary a ma vodicak aspon 3 roky jazdi s tebou,, samozrejme,ze auto musi byt oznacene L=learner znakom a musis byt poistena na to konretne auto,ale ziskas viac praxe, samozrejme,ze sa odporuca zacat s instruktorom a potom este jazdis s nejakym dobrovolnikom, no to chce aj trpezlivost od inych vodicov, uz vidim,ako tu na Slovensku by vsetci vytrubovali,chcem tym len povedat,ze autoskoly na Slovensku ta prd naucia, su to rychlokurzy a to nestaci, nestaci,ze sa naucis ovladat auto,ale musis sa naucit aj situacie,lebo ked stresujes, tak stresujes..a len prax ta nauci..sestra si robila tiez vodicak,zacala vo februari a zaciatkom maja uz robila skusky, a ked isla sama potom jazdit tak zapanikarila v zakrute, proste ju nenaucil instruktor ako sa spravat v zakrute, takze asi tak..ja si robim v Britanii, a idem podla tempa ako mne vyhovuje,a je to lepsie.si myslism,ze sa sestra ma odomna co ucit:-p

squash

jasne ze sa to naucis. malokto vie dobre soferovat hned v autoskole. vsetko je vec praxe. nenechaj sa zdebpat instruktorom. instruktori nemaju co robit tak vas buzeruju za to ze zastanete bizko alebo daleko, ale v skutocnosti na tom vobec nezalezi. ked budes jazdit sama ziskas sebaistotu a vsetko bude vyriesene. mna tiez instruktor buzeroval a neznasal tom to a ked som dostal vodicak tak som zacal jazdit a islo to samo

BBella

chcem byt vcas na spravnom mieste, mat ciste topanky, nesmrdiet a nenervacit sa a nevyhadzovat 20 € von oknom (tolko stoji mesacnik) nechcem cestovat s lunikom IX, nechcem cestovat s bezdomovcami, ktori si nemusia kupit listok a ani s ozranmi, ktori tak isto nemusia stikat listok a zo zasady sedia na dvoch sedadlach...atd atd...chcem mat dieta...jedno postaci ale moj frajer povedal, ze v ziadnom pripade sa nebudem trepat s dietatom do autobusu...atd...to povedat vtedy ked som mu oznamila, ze na treti krat do blbej autoskoly nepojdem...sa strapnovat pripadam si jak mentalne retardovana..:(

lost

jaj tak, no blba autoskola potom, asi by som majitelovi (nie len istruktorovi) do oci povedal co si o tom myslim, napr.. ze viem kam neodporucit znameho ak sa ma opyta kam ist do akej autoskoly..

a potrebujes vodicak, ci si spokojna aj bez neho?

BBella

hej mam ale mam naladu???absolutne, nikdy v zivote som sa tak mizerne necitila....nikdy ...ako ked som prvy-krat nespravila a druhy krat som cakala ze to pojde hladko, kedze som sa citila v pohode, ale to sedadlo ma tak dorazilo, uplne som zanevrela na autoskolu, myslela som si, ze je to o seferovani a nie o pendlovanim medzi kuzelkami:( fakt dlho som zbierala odvahu ..:(tak vela casu ubehlo od mojich jazd (naposledy v marci) ze uz sa bojim vobec na to dat...:( a strasne dlho trva kym autoskola najde termin na skusku nepaci sa mi to...urobim poslednu jazdu s instruktorom a potom cakam na (spasenie) a po mesiac a tyzdne mi najdu termin (normalne som z toho vyhukana) a dalsia opravna bola tak isto o mesiac a tyzden..:( mam za sebou co to...ale toto???to je moj kamen urazu:(

BBella

lost - ja kuzelky viem, ked som si zaplatila kondicnu jazdu....zas som si vyskusala kuzelky a viem ich..pride skuska a nic...totalne debilne som to odjazdila, kedze som mala zle nastavene sedadlo, kedze sa nedalo nastavit - bolo pokazene ...to bolo na druhy-krat...prvy krat som bola v strese, a aj ked som vedela proste som sa zlakla, lebo to parkovisko bolo cele zle sama jama sama diera, nebolo to take lahke ako ked som si to skusala...cize do konca mojho zivota budem jazdit supermhd...:) a cca 350 € fuc von oknom...nemam financie na dalsiu autoskolu...

lost

BBella

skus u inej autoskoly :)

alebo skus aj na treti krat.. mozno sa to uz zmenilo..

alebo skus na nejakom opustenom parkovisku s rodicmi, alebo sestrou a zoberte si napr krabice od topanok namiest okuzeliek :)