bezvychodiskove zufalstvo bez perspektivy jeho vyriesenia

parafan

beskyd - cosi podobne sa stalo mne len v opacnom garde - ja som chcel jedno dievca, pacil som sa jej, aj sme spolu daco mali, ale nebol z toho nakonec vztah, vraj som pre nu prilis dobry. To som zobral ako ubohu vyhovorku.

Prosim ta, objasni mi, ako si mozes s niekym nezacat, lebo by bol pre teba prilis dobry ?? Nejde mi to do hlavy

sweater

cital som len tvoj prvy prispevok beskyd, a musim konstatovat ze mas velmi divne zmyslanie... ako vies ze ta nepozna, ze dobre nevie aky si a aj tak chce byt s tebou? ako vies zze tym ze chces aby si nasla ineho muza bude stastna? no proste ta nechapem, keby ta nemala rada, tak rozumien ze sa jej nechces vnucovat, lebo ti pride ako nejaka vyssia trieda alebo co, ale takto? sak ju mas rad aj ty aj ona teba a sry ale podla mna brani vasmu vztahu len tvoja blbost. aj keby to nevyslo, tak co? vztahy sa aj rozpadaju, tak to chodi, takto si mylsim ze do konca zivota budes lutovat ze si ju nechal ist aj ked chcela byt s tebou, lebo raz ti dojde jaku si spravil hlupost..

ta3

Boze Magnum, to je krasne, ja som mala na muzov vzdy smolu, ale zato vzdy tvrdim, ze su aj muzi, co vedia skutocne milovat a Ty si toho absolutnym prikladom, tak nech Vam laska vydrzi az do posledneho dychu, Tvoja manzelka je stastna zena a Ty pravdaze spolu s nou. Beskyd, citas, co tento pan hovori?

house

A pozri sa napr.na Mravca ,ved Bernasovska je kocka nie, alebo Boucek si zasluzil Marianu ? Myslim ,ze ho mala rada. Alebo Sofia Lorenova a Ponti ?
Nepodcenuj sa a uz vobec nemysli na zabitie , ked Ti povedala ze by Ta chcela tak co chces?

mialada

prosim nezabijaj sa riesenie moze byt napriklad ze sa budes snazit zvysit svoj standart a nieco spravit pre to aby mala lepsieho teda lepsieu verziu teba.
Ked ju velmi milujes vyjdes s zo svojeje komfortnej zony a spravis daco pre to.
Zabit sa nie je riesenie mozes maj super zivot.

magnum

...ak tvoja láska nie je falošná,ak pre ňu vieš aj znášať bolesť,viac dávať ako prijímať,jej dať najesť a tvrdiť,že si práve jedol aj keď máš hlad priam vlčí...
ak vieš priniesť takéto a podobné obety,tak choď,vždy hraj čestne,žiadna faloš...vtedy ti to vyjde .Ja som ženatý 42 rokov a stále milujem svoju manželku a budem do posledného dychu...

ta3

presne tak Elsa, ja si to tiez myslim

tak co Beskyd?, vsetky reakcie na tvoj topic hovoria jednou recou a nadherne jednoznacne, tak uver konecne nam dievcatam a zacni konat, alebo uz ste sa stretli?, ked nechces, nemusis odpovedat, v kazdom pripade Vam obidvom drzim vsetky prsty, laska je nadherna vec a oplati sa za nou ist aj na kraj sveta, nieto na Horehronie, ver mi

Tungsten

ou, až teraz som si všimla túto tému, tak ju po 2 týždňoch vyťahujem, ale... Beskyd, prosím ťa, hlavne si nemysli, že vieš lepšie ako ona sama, čo je pre ňu dobré. nechceš jej rovno dohodiť nejakého toho top samca? ja by som ťa za tento prístup hnala :) naznačuješ tým len to, že si myslíš, že je padnutá na hlavu. druhá vec, ak by mi niekto povedal, "že si zaslúžim niekoho lepšieho" (prípadne ešte s argumentami, typu lepší = bohatý, zabezpečený, vyšportovaný), tak by som si myslela, presne ako tu niekto písal, že v skutočnosti o mňa nestojí a len sa ma chce decentne zbaviť. no a do tretice, síce dotyčnú slečnu nepoznám, ale nemyslíš si, že to, že ťa má rada, vyplýva z jej povahy, za ktorú ju zas máš rád ty? myslíš, že keby hľadala "top samcov", bola by až na tento drobný rozdiel taká istá, ako je? mal by si ju takúto rovnako rád, ako ju máš? keby ti povedala, vieš čo, môj zlatý, takých 65-kilových a chudobných neberiem... zober to tak, že keď s ňou budeš ty, ochrániš ju pred "top samcami", z ktorých by sa po čase vykľuli idioti, ktorí by ju podvádzali, tĺkli a bohviečo ešte ;) a ako ti radili iní, vždy sa môžeš vypracovať. dôležité je si to uvedomovať a snažiť sa ísť vpred. a neľutovať sa hlavne.

Anaya

BESKYD --- V tvojom príspevku o 15.59 je samé "by" a "keby" ... Nemôžeš vedieť, čo BY ona ..., KEBY ty ... Začni trošku reálne uvažovať...Už to tu niekto spomenul - o pár rokov si možno budeš hlavu o múr búchať...